Fenerbahçe Stadından Şenol Güneş’le Dalga Geçilmeye Devam Ediliyor

Fenerbahçe Stadından Şenol Güneş'le Dalga Geçilmeye Devam Ediliyor
Fenerbahçe Stadından Şenol Güneş'le Dalga Geçilmeye Devam Ediliyor

Fenerbahçe stadından bazı görevliler biz ne yaptıkta bu kadar kaybettik demiyor ve hala Şenol Güneş hocamızla dalga geçmeye devam ediyorlar. Tabi başlarında Aziz Yıldırım olduğu müddetçe bu tiyatro hikayeleri devam edecektir.

Fenerbahçe camiasında ki bu tür videolar çekip alay eden karaktersiz, şerefsiz adamların içeride nasıl barındırıldıklarını anlamak mümkün değil. Bu kadar karaktersizin bir araya toplanması ve bunlar Fenerbahçeli denmesi ancak kumpas olabilir. Ama bunlar koca camiadan için kimse itirazda bulunmuyor aksine gülerek alkış tutan bir kalabalık dangalak sürüsü var.

OĞLUM SİZİN ANANIZA BABANIZA YAPILSAYDI NE YAPARDINIZ?

Evladım o anahtarlık fırlatılan, su şişesi fırlatılan senin anan yada baban olsa, orada bir anda anan yada baban yere yığılsa, sonra o hareketi yapan karaktersizler tiyatro yaptı diye taklidini yapsa ne yaparsın? Bir kan üzerinden başta Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu sonra da Aykut Kocaman olmak üzere bu camiaya gönül vermiş bu tür videolarla yada basket maçında olduğu gibi taraftarlardan hiç birisi bu tür karaktersizliğe ve şerefsizliğe ses çıkarmıyorsa bir problem var demektir. Aykut Kocaman, kan kan kan dedi 2 haftada kendi futbolcusunun sahada kafası yarıldı, bunu Allah tan gelen bir uyarı olarak görmeyip, 30 yaşında ki futbolcuyu 70 yaşında ki Şenol Güneş’le bir tutarak “bak bu kafası kanıyor birde oynuyor” diyecek kadar alçalabilen insanlar var. Bu tür alçaklıkları yapanlara diyoruz ki, Allah size bela verdikçe siz akıllanmıyor alçalmaya devam ediyorsunuz. Üstelik her seferinde olaylar daha da büyüyor.

Fenerbahçe Beşiktaş basket maçında hayatlarında kariyer sahibi olmuş adam görünümlü zevatlar kafalarını sararak sahaya gelmişlerdi ve Şenol hocamızla dalga geçmişlerdi. Finansbank çalışanı sonradan yaptığı özür açıklamasında eminim ki sırf kurumda ki görevine son verilmesin diye Beşiktaş taraftarının gazını almak için bu açıklamayı yapmıştır. Niyet okumuyoruz burda ama, o yaşa gelmiş 7-8 kariyer sahibi adamın bir basket maçında sözleşerek o hareketi yapmaları onların gerçekten de alçak birer insan olduğunu gösterir. Menfaatlerine zarar gelmeyecek olsa özür de dilemezdi kesinlikle. Meşhur hikayede ki gibi “oğlum sen vali olmuşsun ama adam olamamışsın” diyoruz.

BU KARAKTERSİZLİK DEVAMI VODAFONE PARK’A GİDİYOR

Bu tür karaktersizlikler ara ara olmaya devam ederken koca kulüpten insani bir tek çaıklama bile yapılmadı. Beşiktaş taraftarı ve yönetimi alın kupa sizin şeref bizim olsun dediler, fenerliler onu da alamadı, şerefi de kaybettiler. Bir fenerbahçe düşünün ki kendi futbolcusuna taş gelince maçı terk etti, yetmedi hükmen galip sayıldı. Bunları bilen bir takımın evinde misafir ettiği bir takıma kendi taraftarları tarafından yapılan terbiyesizliğe göğüs germesi akıl işi değil. Sizin tarftarınız değilmiydi su şişeleri fırlatan, sizin taraftarınız değilmiydi çakmak fırlatan, siz değilmisiniz elinize ne gelirse sahaya fırlatan. Bu olayla dalga geçenler çok net söylüyoruz şerefsizdir. Babanıza atılınca aynı tepkiyi mi vericeksiniz. Babam yaşlı ama tiyatro yapıyor dersiniz. Bu karaktersizliklerinizle bir daha ki Beşiktaş Fenerbahçe maçında Vodafone Park’a geldiğinizde ne yüzle geleceksiniz? Yüzsüz herifler tabi ki rahatlıkla gelebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.