Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı
Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izleFB Zenit canlı izle sayfamızda sizlere bu akşam ki UEFA heyacanını taşımaya çalışacağız. Besiktashaberi.com ile futbol izleme keyfi sürüyor.

Fenerbahçe bu akşam ülkemizi temsilen avrupa takımlarından Zenit ile karşı karşıya geliyor. Karşılaşmanın galibi olarak sahadan ayrılmak isteyen sarı-lacivertli takımda Ersun Yanal kozlerını ileri sürecek. En belirleyici koz olarak ise Moses göstreriliyor. Tecrübeli teknik adam takımının iddiasını ve gruplarda ki başarısını sürdürebilemek adına hata yapmak istemiyor.

Fenerbahçe Zenit karşılaşmasının ne yazık ki ilk dakikalarında bir gol yedik ve geriye düştük. Karşılaşmanın başlangıcında gelen bu gole fazlasıyla cevap vermeliyiz. 4. dakikada kaptırılan toptan gelen gol moralleri bozmamalı.

FENERBAHÇE ZENIT MAÇI CANLI İZLE

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle sayfamızda maçı anlık olarak sizlerle paylaşacağız. UEFA temsilcimiz sarı-kanaryaların bu akşam oradan galibiyetle dönmeleri için bizlerde aynı sahada ki heyecanı yerimizden tadıyoruz. Karşılaşmanın favorisi olarak sahaya çıkan Fenerbahçe’nin ilk dakikalarda yediği talihsiz golün ardından morali bozmadan mücadeleye devam etmek gerekiyor. Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle haberimizde dakika dakika gelişmeleri sizlerle buradan birlikte takip ederek karşılaşmanın detaylarına da bakacağız.

FB ZENIT CANLI İZLE

FB Zenit canlı izle maçının tüm ülkemiz tarafından ilgiyle takip edilen karşılaşmalardan biri olması gözleri bu müsabakaya çevirdi. Ali Koç başkanlığında yeni bir yapılanmaya giden Fenerbahçe’nin yeni yeni oturan kadrosu ile Avrupa kupalarında iddiasını kaybetmeye hiç niyeti yok. Bu yüzden tecrübeli teknik adam Ersun Yanal maçın ilk dakikalarında gelen talihsiz gole rağmen işi şansa bırakmadan maçı söküp almak için gerekli hamlelerini yapmış görünüyor. FB Zenit canlı izle sayfamızda bizimle olmaya devam edin. Başarılar Fenerbahçe…

Benzer yazılar

Fenerbahçe Atiker Konyaspor maçı canlı izle - FB Konya

Fenerbahçe Atiker Konyaspor maçı canlı izle – FB Konya

Fenerbahçe Atiker Konyaspor maçı canlı izle – FB Konya maçı canlı izle sayfamızda maçın heyecanını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.