Fikret Orman NTV Spor Aktüel de 19:10'da Nebil Evren'le canlı yayını izle
Fikret Orman NTV Spor Aktüel de 19:10'da Nebil Evren'le canlı yayını izle

Fikret Orman NTV Spor Aktüel de 19:10’da Nebil Evren’le canlı yayını izle

Fikret Orman NTV Spor Aktüel de 19:10’da Nebil Evren’le canlı yayını izle programda taraftarların akıllarına takılan soruları cevaplayacak ve transferlere değinecek.


NTV canlı izle : https://www.ntv.com.tr/canli-yayin/ntv


Beşiktaş başkanı Fikret Orman bu akşam saat 19:10 da Nebil Evren’in sunduğu Spor Aktüel programında gündemde ki konulara değinecek. Beşiktaş’ın içinden geçiği süreçte karşılaştığı mali zorluklar ve transfer planlamasına da değinileceği bu programı tüm Beşiktaş taraftarları bekliyor.

Beşiktaş takımının son zamanlarda bazı yazarlar tarafından gönderilmek istenen teknik direktörü Şenol Güneş için de başkan açıklamalar yapacak. Yönetim tarafından beklenen transfer atakları ve gerçekleşmeyen ödemelere konusuna da değinilmesi bekleniyor.

Fikret Orman NTV Spor Aktüel canlı yayınında taraftarların sabırsızlıkla beklediği kimlerin gönderileceği kimlerin alınacağı meselesine de değinecek mi? Hepimizin ortak meraklarından birisi olarak transfer gündemi de bu akşam masaya yatırılacak mı?

Fikret Orman NTV Spor Aktüel canlı yayını bu sayfamızda sizlerle olacak.

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.