Fikret Orman Talisca Polemiğine Son Noktayı Koydu

Fikret Orman Talisca Polemiğine Son Noktayı Koydu
Fikret Orman Talisca Polemiğine Son Noktayı Koydu

Fikret Orman kendisi ile yapılan röportajda verdiği demeçte takımdan ayrılarak Çin takımlarından birine transfer olan Anderson Talisca için açıklama yaptı.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, yıldız haline gelen Brezilya’lı futbolcu için yaptığı açıklamada “Beşiktaş’ın kıymetini gidince anlar” dedi. Türkiye’de futbolcuların ya çok sevilerek göklere çıkarıldığını yada yerin dibine sokulduğunu vurgulayan başkan, Talisca‘da çok göklere çıkarıldı dedi. Daha devre arasında eğer Beşiktaş’ta kalacaksan bonservisini alalım dediğimiz halde yok ben kalmayı düşünmüyorum dediğini de ilave etti.

BAŞKAN BİZE TALİSCA’YI AL SÖZÜ DE KONUŞULDU

Beşiktaş başkanı Fikret Orman, taraftarın futbolcuyu çok sevdiğini ve bu yüzden başkan bize Talisca’yı al tezahuratları yaptıklarını ifade etti. Tamam alalım da futbolcu bu kadar sevilince tabiri caizse bir yerleri kalkıyor diyen Orman, futbolcunun gideceğinin devre arası zaten kesinleşmiş olduğunu ifade etti.

Taraftarın gözünde çok büyüdüğünü gören futbolcunun kendisini dünya starı sanması ile birlikte büyük kulüplere transfer olma isteğinin de ortaya çıktığı aşikar. Bu nedenle Beşiktaş‘ta imzalar kağıda değil, kalplere atılır sözünün Anderson için geçerli olmadığını da gördük. Tosic gibi giderken göz yaşı döken ve taraftarın bir kısmının bile ağlamasına sebep olan bir futbolcu ile Talisca gibi para odaklı futbolcuların kıyaslanması akıl ve vicdan işi değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.