Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda
Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak edilmeye başlandı.

Beşiktaş bu akşam çok çetin bir mücadeleye kendi evinde çıkacak ve derbi havasına giren tüm Türkiye’yi heyecanlandıran bu maçta boy gösterecek. Rakibini sahasında mağlup ederek galibiyet serisini sürdürmek isteyen Beşiktaş’ta gözler artık futbolcularda.

Başkan Fikret Orman liderliğinde açıklanan derbi primleri sonrasında futbolcularımızın sahada ortaya koyacakları beceri ve efor merak konusu. Aynı zamanda teknik direktörümüz Şenol Güneş’in taktikleri de farklı olarak sahaya ne şekilde yansıyacak? Rakibini sağ gösterip solla vurmak isteyen bir anlayışa da şahit olabiliriz.

Beşiktaş Japon futbolcusu Shinji Kagawa’yı da forvet arkasını kuvvetlendirmek için sahaya sürebilir. Aynı zamanda kanatlarda Lens ve Quaresma ikilisi mi yoksa Güven Yalçın ve Lens ikilisi mi olacak sorusu da merak konusu. Tecrübesinden dolayı Lens tercih edilmeli diyenlerin yanı sıra rakibi zorlayıp yorması için gençliğine güvenilerek Güven ileri sürülmeli diyenler de çoğunlukta.

Ancak her türlü kadro yapısına ve prime rağmen hiçbir futbolcunun verimsiz olma lüksü yok. Verimsiz olan hocaya söyleyip sahaya çıkmamalı. Aksi halde yapacağı hata ile takıma ve taraftarlara ihanet eder.

Benzer yazılar

Beşiktaş'ta gözler teknik direktör arayışına çevrilmemeli

Beşiktaş’ta gözler teknik direktör arayışına çevrilmemeli

Beşiktaş’ta gözler teknik direktör arayışına çevrilmemeli ve bu devşirme transfer anlayışına son verilerek elde ki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.