Fikret Orman’dan Vida Tebrikler Koçum Pazar Tüm Beşiktaşlılar Adına Tribündeyim

Fikret Orman'dan Vida Tebrikler Koçum Pazar Tüm Beşiktaşlılar Adına Tribündeyim
Fikret Orman'dan Vida Tebrikler Koçum Pazar Tüm Beşiktaşlılar Adına Tribündeyim

Fikret Orman Hırvatistan’ın Dünya Kupası’nda finale kalmasının ardından İnstagram hesabından Beşiktaş’lı Domagoj Vida‘ya mesaj gönderdi.

Beşiktaş kulübünün başarılı başkanı Fikret Orman, Hırvatistan ile İngiltere arasında yapılan ve Hırvatistan’ın 2-1 galibiyeti ile noktalanan maçın ardından bir paylaşım yaptı. İnstagram hesabından paylaşım yapan Fikret Orman, bugün bilindiği gibi Vodafone Park’ta dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’yı misafir etti. Vodafone Park’ta ki konser hınca hınç doluyken ve misafirlerle ilgilenmek öncelik iken başkan iş takibini ihmal etmedi.

Başkanımız Fikret Orman, Beşiktaş takımının stoperi Domagoj Vida’nın oynadığı milli takımı Hırvatistan ile rakibi İngiltere arasında yapılan yarı final Dünya Kupası maçını takip etmiş. Maç Hırvatistan’ın galibiyeti ile biter bitmez Orman bir paylaşım yaptı.

Fikret Orman İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Tebrikler koçum.. Pazar günü tüm Beşiktaşlılar adına tribündeyim” ifadelerini kullandı. Pazar günü final maçı yapılacak olan Dünya Kupası’nda Hırvatistan ile Fransa karşı karşıya gelecek. Dünya Kupası’na bu sene ev sahipliği yapan Rusya’da yapılacak olan maçta Fikret Orman tribünde olacak.

İŞTE FİKRET ORMAN’IN VİDA PAYLAŞIMI

Tebrikler koçum.. Pazar günü tüm Beşiktaşlılar adına tribündeyim🦅

Fikret Orman (@forman1903)’in paylaştığı bir gönderi ()

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.