Fikret Orman'ın Ryan Babel Haberleri Tepkiyle Karşılandı
Fikret Orman'ın Ryan Babel Haberleri Tepkiyle Karşılandı

Fikret Orman’ın Ryan Babel Haberleri Tepkiyle Karşılandı

Fikret Orman’ın Ryan Babel haberleri sosyal ve instagram’da taraftarların tepkileri ile karşılandı ve olumsuz bildirimler yağdı.

Beşiktaş takımının geçen sezon performansı düşmeye başlayan ve bu sene ise çok verimsiz bir tablo çizen Hollandalı futbolcusu Ryan Babel gündemde. Fikret Orman’ın 16 Eylül Pazar günü yapılacak olağanüstü seçim sonrası ilk işi Babel’in sözleşmesini 2+1 yıllığına uzatacağı haberleri bugün konuşuldu.

Bu gündeme gelen haberler ise performansı ve takıma katkısı büyük düşüş gösteren, maçta gol sevincini bile yaşamayan Babel hakkında oldu. Sezon başından beri 7 puan toplayabilen Beşiktaş takımının tüm futbolcuları tek tek incelendi. En çok eleştiri alan isimler arasında Babel’de vardı.

Çeşitli televizyon programlarında ki futbol yorumcularının da değerlendirmesine takılan siyahi futbolcunun saç renginin bile bozuk bir psikolojiyi yansıttığı konuşuldu. Nadir olarak birkaç isim başarılı bulsada diğer futbol yorumcuları tam aksine görüş bildirdiler. Gençleşmeye gitmesi beklenen Beşiktaş kulübünde hala eksik transferler varken ve santrafor problemi çözülememişken Babel’e 2-1 yıllık kontrat sunulması gerçekten tuhaf.

Geçen sezon başında Flamengo transferi için anlaşmış gidecekken menajerinin yüksek ücret ödemesi ile işi bozulan futbolcu takımda kaldı. Fakat kulüpten zam istemesi ve zam yapılmaması sonrası ise performansı çok tartışıldı. Bu durumda ve yaşı 31 olmuş bir adama zam yapılarak 2+1 yıllık bir sözleşme teklif etmek akıl işi değil. Beşiktaş haberleri bu yönde çıkıyorken bizim diyeceğimiz biraz farklı olacak. En akıllıca cümle ise Beşiktaşlı yöneticilerin takımın zorlandığı Türk rakiplerinden iyi futbolcuları kadrosuna katmaları olacaktır.

Benzer yazılar

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesi Vodafone Park soyunma odasından BJK TV aracılığı ile gelen görüntüleri siz değerli takipçilerimizle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.