Gökhan Töre Deniz Türüç Takas Edilecek Haberine Töre’den Gülme Emojili Cevap

Gökhan Töre Deniz Türüç Takas Edilecek Haberine Töre'den Gülme Emojili Cevap

Gökhan Töre Deniz Türüç takas edilecek konusunu içeren bir İnstagram paylaşımı olan habere milli futbolcumuz Töre, gülme emojisi bırakarak cevap verdi.

Gökhan Töre Deniz Türüç takas konusu işlenen bir İnstagram haberi sonrasında yaşanan gelişme ile Töre bugünün gündemi oldu. Beşiktaş takımının geçen sezon boyunca sakatlığı dolayısı ile forma şansı bulamamasından kaynaklı sıkıntı şimdi haberlere konu oluyor. Fakat konu olurken de futbolcunun kamp döneminde ki güzel performansının yansımaları ile haber olması dikkat çekici. Tabi haberi paylaşan İnstagram sayfasının da basından aldığı bilgiler doğrultusunda paylaşım yapması oldukça doğal. Fakat bu paylaşımlar bazen futbolcuların müdahaleleri ile trend olabiliyor.

Bunun bir benzerini geçen haftalarda Negredo ile ilgili bir paylaşımda görmüş ve ünlü futbolcunun “%100 no” cevabı yazdığına şahit olmuştuk.

Bu tür gelişmeler elbette bizlere haberin gerçekliği ve yanlışlığı hakkında kesin bir kanıya varmamız için birer yol gösterici işaret oluyor. Bugün ki Gökhan Töre’nin de kendisi hakkında paylaşılan habere gülücük emojisi ile cevap vermesi haberi sağlığını ortaya koydu. Buna gülmesi bizlere Gökhan Töre Deniz Türüç takas konusunun tamamen gerçek dışı olduğunu gösteriyor. Fakat bazı basın yayın organları bu haberleri o kadar gerçekmiş gibi paylaşıyor ki Beşiktaş’ı seven İnstagram sayfaları da bu haberleri paylaşıyor. Tabi bunu kesin doğrudur diye de paylaşmıyorlar, haberler bu şekilde diye paylaşılıyor.

İŞTE GÖKHAN TÖRE’NİN İNSTAGRAM YORUMU

İŞTE GÖKHAN TÖRE'NİN İNSTAGRAM YORUMU
İŞTE GÖKHAN TÖRE’NİN İNSTAGRAM YORUMU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.