Gökhan Töre İnstagram Hesabından Elhamdülillah Dedi

Gökhan Töre İnstagram Hesabından Elhamdülillah Dedi
Gökhan Töre İnstagram Hesabından Elhamdülillah Dedi

Gökhan Töre İnstagram hesabından Elhamdülillah diyerek yaptığı paylaşımla tüm taraftarların büyük beğenisini toplarken, sahaya uzun bir aradan sonra çıkmanın verdiği mutluluğu ifade etti.

Beşiktaş takımının orta saha oyuncularından olan ve uzun zamandır formasına hasret bir şekilde sahalarda göremediğimiz Gökhan Töre, nihayet sezonun son maçında forma giydi. Maçın son 10 dakikasında Cyle Larin ile değişim yaparak oyuna giren Töre, ortaya koyduğu futbolu ve azmi ile taraftarların da özlemini çektiği harika bir efor gösterdi. Beşiktaş takımının 2017-2018 sezonunda kadrosunda yaşadığı talihsizlikler sebebi ile şampiyonluğu kaçırması ve forma şansı bulamayan oyuncuların da değerlendirilememesi taraftarı da kötü etkiledi. Fakat bütün olumsuzluklara rağmen bir aile olarak ayakta kalmayı başaran siyah beyazlı camianın en güzel yanı sezonu sevinç tezahuratları ile kapatmak oldu.

BEŞİKTAŞ’TA ÜZÜLMEK YOK AZİMLİ OLMAK VAR!

Beşiktaş camiasının bu sezon da ortaya koyduğu en önemli özelliği kötü günlerde kenetlenebilmek ve takıma sahip çıkmak oldu. Bu özellik sadece taraftarlar ile de sınırlı kalmayıp yönetimden, teknik kadroya ve son olarak tüm futbolcularımıza kadar kendini gösterdi. Takımdan ayrılıp giden Talisca ve Tosic göz yaşlarına hakim olamazken uzun süredir yedekte kalmasına rağmen takıma olan aşkı ve mücadele azmi devam eden Gökhan Töre‘de aynı tabloyu ortaya koydu.

BEŞİKTAŞ'TA ÜZÜLMEK YOK AZİMLİ OLMAK VAR!
BEŞİKTAŞ’TA ÜZÜLMEK YOK AZİMLİ OLMAK VAR!

BEŞİKTAŞ SİVASSPOR MAÇINDA GÖKHAN TÖRE YENİDEN DOĞDU

Beşiktaş Sivasspor maçı bilindiği gibi Süper Lig 2017-2018 sezonunun son maçıydı. Bu maç sırasında yine pek forma şansı bulamayan Cyle Larin’in takımdan ayrılan Talisca ile birlikte kaydettiği goller sonrasında Gökhan Töre‘de forma şansı buldu. Skoru göğüsleyen bir Beşiktaş takımında daha çok defansif bir futbol oynaması beklenirken bir anda özlenenler yaşanmaya başladı. Son 10 dakikada oyuna giren Gökhan Töre, diğer takım arkadaşları gibi agresif ve hırslı bir mücadele ortaya koyarak gol yollarında şans aradı. Yaptığı dripling ve ara pasları sonrası bir kerede rakip defans arasında kale önünde gole çok yaklaştı.

Son olarak Ryan Babel’in golü ile skoru 5-1 olarak netleştiren Beşiktaş takımının orta saha oyuncusu Töre, maç sonrası hislerini en güzel şekilde tek bir kelime ile ifade etti.

Gökhan Töre İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Elhamdülillah” yazarak, uzun süre sonra forma şansı bularak takımla birlikte oynamasının sonsuz tarifini paylaştı. Bu paylaşım Beşiktaş ailesinin her zaman ve her koşulda görev alacağının da bir göstergesi oldu aynı zamanda.

BEŞİKTAŞ SİVASSPOR MAÇINDA GÖKHAN TÖRE YENİDEN DOĞDU
BEŞİKTAŞ SİVASSPOR MAÇINDA GÖKHAN TÖRE YENİDEN DOĞDU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.