Hakan Gündoğar Pepe gibi Ryan Babel de sözleşmesini fesh edecek!
Hakan Gündoğar Pepe gibi Ryan Babel de sözleşmesini fesh edecek!

Hakan Gündoğar Pepe gibi Ryan Babel de sözleşmesini fesh edecek!

Hakan Gündoğar Pepe gibi Ryan Babel de sözleşmesini fesh edecek! A spor muhabirlerinden Hakan Gündoğar Rya Babel’in akıbeti Pepe gibi olacak dedi.

Beşiktaş takımı ile bugün yollarını ayırıp sözleşmesini fesh eden Portekizli futbolcu Pepe gibi Ryan Babel de uzun süredir forma şansı bulamıyor. Beşiktaş yönetiminin ve teknik kadronun bu iki futbolcu ile bağlarını kopardığı biliniyordu ve forma şansı verilmeyecekti. Futbolculardan kulübe karşı konan tavırlar sonrasında verilen tepkiler ise hemen sözleşmeni al git şekline geldi diyebiliriz.

Beşiktaş takımında bugün ilişkilerini noktalayıp ayrılan Pepe gibi Ryan Babel de merak konusu oluyordu. Şenol Güneş tarafından da takımdan silindiği bilinen Babel için A Spor muhabiri Hakan Gündoğar bir açıklama yaptı.

PEPE GİBİ RYAN BABEL DE BİR KAÇ GÜN İÇİNDE SÖZLEŞMESİNİ FESH EDECEK!

Beşiktaş takımında milli ara sonrası forma şansı bulamayan Ryan Babel aynı Pepe’nin akıbetine uğradı. Bu iki futbolcu da sakatlandıklarını belirtip işşi ağırdan almışlardı. Pepe ise hiç İstanbul’a bile gelmemişti. Ryan Babel ise Galatasaray maçında doktorların oynayabilir raporuna rağmen iyi hissetmiyorum diyip sahaya çıkmak istememişti. Ardından Hollandalı futbolcunun bileti kesildi. Hiçbir maça çıkarılmadı ve geçen günlerde Şenol hocaya oynamak istiyorum yoksa piyasam düşecek dedi.

A Spor muhabiri Hakan Gündoğar ise Pepe ile aynı akıbeti Ryan Babel‘in de yaşayacağını ve önümüzde ki günlerde sözleşmesinin feshedileceğini söyledi. Alacaklarına karşılık bonservisinin verilebileceği veya çok küçük bir miktar ödeme yapılacağı yönünde açıklama yaptı.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.