Hakkımızda

Beşiktaş Kadrosu, Beşiktaş Maçları, Beşiktaş Yönetimi ve UEFA Şampiyonlar Ligi gibi kategoriler çatısı altında değerli ziyaretçilerimize aradıkları Beşiktaş haberlerini iletiyoruz. Bunu yaparken tarafsız bir dil kullanıyor ve gerekli tüm bilgiyi içeriklerimize ekliyoruz. Beşiktaş futbol takımını kapsayan ve bunun yanında diğer branşlar hakkında da son dakika bilgilerini veren bilgi içeriklerimiz ile gerekli açıklamaları yapıyoruz. Bunu yaparken kesinlikle objektif bakış açısını es geçmiyor ve bu konulara özen gösteriyoruz. Peki ama besiktashaberi.com olarak amaçlarımızı ve hedeflerimizi merak ediyor musunuz?

Türkiye’nin En Büyük Beşiktaş Haber Sitesi

Türkiye’nin en büyük ve en çok takip edilen Beşiktaş haber sitesi olma amacımızı taşıdığımızı, bunun için gerek futbol gerekse basketbol branşlarını düzenli olarak takip ettiğimizi söylemeliyiz. Bildiğiniz üzere Beşiktaş futbol takımı birbirinden farklı başarılara imza atıyor. Son olarak UEFA Şampiyonlar Ligi grubundan lider olarak ayrılmasını bildiler. Tabii Sportoto Süper Lig’de de gerçekten başarılı işlere imza attılar. Bunu yaparken yanlarına her zaman taraftarları vardı. İşte büyük Beşiktaş taraftarının sıklıkla ziyaret edebileceği, sadece Beşiktaş haberleri yapan bir site olma yolunda ilerleme en önemli amaçlarımız arasında yer alıyor.

Hedefimiz Amacımızı Gerçekleştirmektir

Her zaman büyük Beşiktaş camiasının taraftarlarına, yöneticilerine ve sporcularına hitap edebilecek bir haber sitesi olmak bizim en büyük amacımızdır. Tabii hedefimiz ise amacımızı herhangi bir sorun yaşamadan, tüm gerekli kurallara dikkat ederek gerçekleştirmektir. Bu noktada birbirinden uzman yazar kadromuz ile yola devam ediyor ve pek çok farklı konuda son dakika haberlerini sıcağı sıcağına ziyaretçilerimize aktarıyoruz.