İlhan Mansız Yönetimden Yardımcı Antrenörlük Teklifi Aldı Avusturya Kampına mı?

İlhan Mansız Yönetimden Yardımcı Antrenörlük Teklifi Aldı Avusturya Kampına mı?
İlhan Mansız Yönetimden Yardımcı Antrenörlük Teklifi Aldı Avusturya Kampına mı?

İlhan Mansız yönetimden Şenol Güneş’in yardımcı antrenörlüğü teklifi aldı. Beşiktaş’ın eski futbolcusu kabul ederse Avusturya kampına katılacak.

Beşiktaş takımında 2001 ile 2004 yılları arasında forma giymiş ve tm taraftarların gönlünü kazanmış olan İlhan Mansız‘a yönetimden teklif gitti. Yardımcı antrenör olarak Şenol Güneş’in yardımcılığını yapması teklifi Mansız’a iletildi. Eğer kabul ederse takımın Avusturya kampına katılarak teknik ekipte ki yerini alacak. Beşiktaşlı taraftarların çok sevdiği ve her zaman desteklediği futbolcu şimdi ise teknik direktör yardımcısı olarak geri geliyor. İlhan Mansız Beşiktaş döneminde ki attığı goller ile sert vuruşları yüzünden İmansız olarak anılıyordu.

Beşiktaş‘ın teknik direktörü Şenol Güneş‘in gelecek sene emekliliğe ayrılacağını açıklamasının ardından kulüp iki eski futbolcusunu teknik kadroya katıyor. Geçtiğimiz hafta resmi olarak el sıkışan eski futbolcumuz Guti Hernandez de Beşiktaş’ın efsane futbolcularından. Şimdi onun yanına İlhan Mansız da eklenerek takımın gelecekte ki teknik kadrosunun alt yapısı hazırlanıyor. Bu alt yapı tabii ki teknik direktörümüz Şenol Güneş’in yıl boyunca vereceği dersler ve tecrübeleri ile yetişecek. Şenol Güneş’in yeni talebeleri gelecekte Beşiktaş‘ın yeni hocaları olacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.