Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, Kagawa'nın Beşiktaş transferine değindi
Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, Kagawa'nın Beşiktaş transferine değindi

Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, Kagawa’nın Beşiktaş transferine değindi

Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, Kagawa’nın Beşiktaş transferine dair açıklamalar yaparak bu transferlerin Türkiye ve Japonya arasında ki dostuluğu artıracağını ifade etti.

Beşiktaş takımına transferi gerçekleştirilen Shinji Kagawa, dünya basınında attığı iki golle yankı uyandırırken Japon diplomatlarda bu konuda çeşitli açıklamalar yapıyorlar. Bugün Vodafone Park’ta başkanımız Fikret Orman’ı ziyaret eden Japonya İstanbul Başkonsolos’u Hisao Nishimaki dışında bir açıklamada büyükelçiden var.

Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, Beşiktaş’ın yeni transferi olan hemşehrisi hakkında açıklamalar yaptı. Miyajima aynı zamanda Galatasaray’da forma giyen Nagatomu’yu da unutmadı ve bu transferlerin iki ülke arasında ki dostluk bağını kuvvetlendireceğini belirtti.

Beşiktaş kulübü bu transferi aynı zamanda bir proje olarak hayata geçirerek kulübün dünyanın dört bir yanında prestij sahibi olmasını ve pazarı büyütmeyi hedefliyordu. Kagawa transferi bu hedefin ilk basamağı olarak müsbet bir şekilde tarihe geçti.

Benzer yazılar

Domagoj Vida'nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı

Domagoj Vida’nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı

Domagoj Vida’nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.