Jeremain Lens, UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın futbolcusu seçildi
Jeremain Lens, UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın futbolcusu seçildi

Jeremain Lens, UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın futbolcusu seçildi

Jeremain Lens, UEFA Avrupa Ligi’nde haftanın futbolcusu seçildi ve UEFA’nın sitesinde futbolcuya ait bir video paylaşıldı.

Beşiktaş takımının dün akşam UEFA Avrupa Ligi I Grubu deplasmanında Sarpsborg maçında ki başarısı hala konuşuluyor. Bu başarıda en büyük pay sahibi olanlardan biride 2 gol ve 1 asistle Jeremain Lens oldu. UEFA haftanın futbolcusu seçiminde ise 90. dakikada takımımıza galibiyet golünü getiren Jeremain Lens‘i seçti.

UEFA Avrupa Ligi I Grubu maçlarında bizim için en önemlisi dün akşam ki muhteşem geri dönüş oldu. Barcelona takımının Türkiye hesabından yaptığı paylaşımda da Birisi Geri Dönüş mü dedi başlığı ile Beşiktaş‘ın başarısını kendi başarıları ile eş tutmaları gündemdi. Ardından gün içinde de UEFA tarafından seçilen haftanın futbolcusu Beşiktaş Sarpsborg maçında ki 2 golü ile yine Jeremain Lens oldu.

Beşiktaş adına Lens’in sadece 2 golü konuşulmamalı aslında. Maç sırasında geri dripplingleri ve defansa kadar gelip yardım etmesi de ayrıca ele alınması gereken konular. Tüm bunların birleşimi ve takımın yüksek performansı ile ortaya çıkan galibiyet skorunda katkısı olan Lens, haftanın adamı oldu.

UEFA’nın Jeremain Lens videosunu izlemek için tıklayınız : http://uelpotw.uefa.com/?fbclid=IwAR1idj9iroLvkNWw9gMDmURrNoJG-uu5D9TFaOQLc3xdeaKu2kzGk0YgRDo#/en/

Benzer yazılar

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı izle sayfamızda sizlere bu akşam ki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.