Karakartalın galibiyetten başka şansı yok, kadro hazır mı?
Karakartalın galibiyetten başka şansı yok, kadro hazır mı?

Karakartalın galibiyetten başka şansı yok, kadro hazır mı?

Karakartalın galibiyetten başka şansı yok, kadro hazır mı? Evet günün en büyük önem taşıyan sorusu olarak karşımıza bu çıkıyor.

Beşiktaş bu akşam yine zorlu bir deplasmana çıkıyor. Rakibi ise bu sene 4 büyüklere kök söktürmüş ve zirve yarışından kopmamış olan bir takım. Ayrıca Beşiktaş’ın 2 puan gerisinden 34 puanla Kartalı takip ediyor.

Bilindiği gibi Beşiktaş takımının devre arası yaşadığı yaprak dökümü bir çok spekülasyona rağmen kadroya can kattı. Aylardan beri yüzü gülmeyen Şenol hoca ilk defa Kagawa’nın farkı artıran golleriyle güldü. Geçen hafta Bursaspor maçı sonrası yapılan basın toplantısında ilk defa keyifli görüldü. Bu keyfi ona yaşatan ise artık ümit kesilmiş olan bir takımın yeniden dirilen, küllerinden doğan kadrosuydu.

Yeni yapılanmadan tüm taraftarlar memnun olsada bazı endişeleri herkes aklında taşıyor. Mesela Larin, mesela Quaresma, mesela Oğuzhan isimleri. Ancak bu isimler tartışmaya açık olmasına rağmen en büyük soru işareti ise Gary Medel oldu. Geçen sezona kadar Pit Bull olarak hırsı ve azmi ile nam salan Medel, iki haftadır ilk 11 den kesilmesine rağmen takım daha iyi oynuyor. Medel alan savunma ve koordinasyon işini yapamayıp adama markaj uyguluyor. Ancak Atiba iyi bir performansla geri dönünce adama markaj yerine alanı toparlıyor.

Teknik direktör Şenol Güneş’ten herkesin en büyük beklentisi ise maçların kritik anlarında adam kıtlığı olmayan takımımız adına sahaya Larin’i sürmesin. Denenmişi deneyerek bizi bir daha rezil etmesin. Adam olmuyor işte arkadaş ya. Ne güzel imza atan altyapıdan gelen gencecik gol makinelerin var. Burak, Güven oyuna girmesede altyapıdaki çocukları al. Vurdukları gol oluyor ama diğer oyuncular öyle değil. Golü auta atabiliyor ne yazık ki.

Benzer yazılar

Şenol Güneş galibiyet serisini Galatasaray'la devam ettirmek istiyor

Şenol Güneş galibiyet serisini Galatasaray’la devam ettirmek istiyor

Şenol Güneş galibiyet serisini Galatasaray’la devam ettirmek istiyor ve deplasman olarak nitelendirilse de İstanbul maçı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.