Kartal Sürüsüne Karışan Karga Beşiktaş’ı FIFA’yla Tehdit Etti! Vagner Love

Karakartal son dönemlerde girdiği transfere dair yoğun çalışmalarının yanı sıra takımdan Vagner Love ile Alvaro Negredo’yu göndermek istiyordu. Verimsizlikleri ve yüksek maliyetleri sebebi ile istenilen buydu.

Ancak bugün Beşiktaş‘a Alanyaspor‘dan gelirken de başkan Hasan Çavuşoğlu‘na karşı saygısızca tavırlar takınıp sosyal medya hesabından tehditkar paylaşımlar yapan Love, şimdi de aynısını Beşiktaş kulübüne yapıyor.

VAGNER LOVE : BEŞİKTAŞ ÖDEMEMİ GECİKTİRİRSE FİFA’YA GİDERİM!

Vagner Love son olarak bugün yaptığı çıkışla, kendisi Alanyaspor’dan istenildiğinde şampiyonlar liginde oynayan bir Beşiktaş’a gelmek için Alanya başkanına ve camiasına yapmadığı saygısızlık kalmamıştı. Başkan Çavuşoğlu ise en sonunda eli mahkum transferi onaylamıştı. Çavuşoğlu artık ne kadar içerleyip ah ettiyse aynı problem şuanda Beşiktaş’ın başında. Love adeta bir virüs gibi girdiği yerin kanını emmeye ve orayı hasta etmeye odaklanmış durumda.

Vagner Love, Beşiktaş ile ilgili yaptığı açıklamada : “Beşiktaş borcunu ne zaman ödeyecek bilmiyorumm. Eğer ödeme gecikirse, FIFA’dan ihtar hakkı var. Bunu yapmam diyemem çünkü bir oğlum, ailem var, faturalar var” sözleri ile net tavrını ortaya koydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.