Kartal’ın Eski Futbolcularından Daniel Amokachi Ramazan Yardımında

Kartal'ın Eski Futbolcularından Daniel Amokachi Ramazan Yardımında
Kartal'ın Eski Futbolcularından Daniel Amokachi Ramazan Yardımında

Kara Kartal’ın eski santraforlarından olan ve zamanında taraftarın büyük sevgisini kazanabilen Nijeryalı futbolcu Daniel Amokachi, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım ediyor.

Beşiktaş takımında bir zamanlar forma giymiş ve takıma büyük katkılar sağlayarak taraftarın gönlünü fethetmiş olan Daniel Amokachi, 2006 yılından bu yana teknik direktörlük yapıyor. Daha önceleri dünya kupası performansı ile dikkatleri çekerek Afrika’da yılın futbolcusu ödülünü 3 defa kazanmayı da başardı.

RAMAZAN AYINDA AMOKACHİ’DEN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE YARDIM

Ramazan ayının girmesi ile birlikte tüm dünya müslümanlarının yardım ve kumanya gibi çeşitli vazifeleri omuzlamaları ile birlikte ihtiyaç sahiplerine de bir şeyler ulaştırılıyor. Bu vazifeleri omuzlayanların elbette topluma mal olmuş insanların başı çekmesi de ayrı bir güzel oluyor. Beşiktaş takımının eski forveti Amokachi instagram hesabından yaptığı video paylaşımla ihtiyaç sahiplerine gıda ulaştırdığını görüntüledi.

DANİEL AMOKACHİ İNSTAGRAM HESABINDAN RAMAZAN ETKİNLİĞİ PAYLAŞTI

Beşiktaş takımının eski yıldız futbolcusu ve unutulmaz ismi olan Daniel Amokachi instagram hesabı üzerinden yayınladığı bir video ile gönülleri kazandı. Amokachi instagram hesabından ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı götürülürken çektiği videoyu paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.