Kasımpaşa 4 - 1 Beşiktaş maç sonu ve özeti - BJK Kasımpaşa
Kasımpaşa 4 - 1 Beşiktaş maç sonu ve özeti - BJK Kasımpaşa

Kasımpaşa 4 – 1 Beşiktaş maç sonu ve özeti – BJK Kasımpaşa

Kasımpaşa 4 – 1 Beşiktaş maç sonu ve özeti haberimizde bu akşam deplasmanda ağır bir mağlubiyet alan karakartal eleştirilerini paylaşacağız.

Beşiktaş takımının Süper Lig’in ilk devresinin kapanış maçında Kasımpaşa’ya karşı aldığı 4-1’lik mağlubiyet çok ses getirdi. Hatta muhabirlerden biri Şenol hocaya istifa edecek misiniz sorusunu yöneltti. Spor yorumcuları kabahati büyük ölçüde yönetimde buluyorken artık eleştirilenler futbolcular olmaktan çıktı.

Kasımpaşa 4 – 1 Beşiktaş maç sonu ve özeti

Kasımpaşa Beşiktaş maç özeti hakkında çokta konuşulacak birşey olmadığı düşüncesindeyiz. Özet olarak anlatım olması için sahada iki takım olması gerekiyor. Kasımpaşa sahada vardı ama Beşiktaş diye bir takım ortada yoktu.

Takım oyunundan yoksun ve bir genç oyuncumuzun sakatlanması ile zaten işe yaramayan bir kadro ile izlenen bir kalabalık vardı. Orta saha gel geç yolu gibiydi. Defans noktasında ise Vida’nın birkaç kritik müdahalesi de olmasa belki 4 yerine 7 bile olurdu yenilen gol.

Genç oyuncumuz Fatih Aksoy’un müdahalesi ise her şeye rağmen altyapıdan gelen ve sahaya tüm ruhunu koyan bir gencimiz olmasından dolayı es geçilmeli. Çocuk gerçekten çok iyi bir iş çıkarttı. Yıldız veya isim yapmış futbolcular ele alınıp konuşulmalı aslında.

Kısacası Beşiktaş adına özeti olmayan ve Kasımpaşa Beşiktaş maç özeti başlıklı fakat birşey anlatılamayacak bir futbol izledik.

ŞENOL GÜNEŞ’İN KASIMPAŞA MAÇI SONU AÇIKLAMALARI

 

Benzer yazılar

Galatasaray Kasımpaşaspor maçı canlı izle - GS Kasımpaşa

Galatasaray Kasımpaşaspor maçı canlı izle – GS Kasımpaşa

Galatasaray Kasımpaşaspor maçı canlı izle – GS Kasımpaşa canlı izle yayınımızda bir başka Süper Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.