Kasımpaşa tribünlerinde "Milli Rezalet" görüntüsü tekrar edildi
Kasımpaşa tribünlerinde "Milli Rezalet" görüntüsü tekrar edildi

Kasımpaşa tribünlerinde “Milli Rezalet” görüntüsü tekrar edildi

Kasımpaşa tribünlerinde geçen seneden bu yana bazı Fenerbahçe’li taraftarların Şenol Güneş’le dalga geçmesi tekrarlandı.

Beşiktaş Kasımpaşa maçında tribünlerde yaşanan Şenol Güneş ile dalga geçilmesi hadisesi toplumsal ahlakımızın ne kadar alt seviyede olduğunu yeniden gösterdi. Bilindiği gibi geçen yıl Fener derbisinde talihsiz bir takım olaylar yaşanmış ve hocamızın başı yarılmıştı. Bu hadise sonrası bazı Fenerli taraftarlar kafalarına hocamızın başına takılan sargıdan takarak alay etmişlerdi. Bu dalga geçme işi basket karşılaşmasına kadar yansımıştı.

GENÇLERİ DÜZELTELİM DERKEN YAŞLILAR DAHA SAPIK ÇIKTI

Gençleri düzeltelim derken hakikaten de bazı yaşlı başlı taraftarlar daha da sapık çıktılar ve bir insanın para karşılığı bile yapmayacağı hareketi yaptılar. Geçen sezon hatırlarsanız basket maçında yapan kişilerde kariyer sahibi yaşını başını almış kişilerdi. Bu sefer de Kasımpaşa tribününde aynı senaryoyu izledik ve kendini bilmez birkaç kişinin aynı olayı gerçekleştirdiğine şahit olduk.

NE OLUYOR BU YÜCE MİLLETİN AHLAK ANLAYIŞINA?

Hakikaten ne oluyor bizim yüce değerlerimize, yüce ahlak kriterlerimize? Bu fotoğraf karesinde sadece ülkemizde milyonlarca insana bu şekilde poz verebilecek kadar alçalan bir insan? Düşünmesi bile adeta bir kabus gibi. Sosyal medyada gençlerin küfürleşmeleri. Gram ahlak anlayışının kalmaması. Ayrıca bu hayat felsefesinin sadece futbolda değil hayatın genelinde görülmesi çok iç acıtıcı. Allah korkusu olmayan, imandan nasibini almamış bir millet haline ne zaman geldik? Kimliğimizde müslümanız ama yaşantımızda gavurların bile utanacağı her işi yapan bir toplum halini aldık. Yazık.

Benzer yazılar

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle - FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı

Fenerbahçe Zenit maçı canlı izle – FB Zenit canlı izle sayfamızda sizlere bu akşam ki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.