Loris Karius Topun Ağzında Kulübeye Gitmemek İçin Son Şans Rize

Loris Karius Topun Ağzında Kulübeye Gitmemek İçin Son Şans Rize

Loris Karius topun ağzında olan Beşiktaşlı isimlerden biri olarak gündeme geldi. Şenol hoca takım içinde bazı isimlere ceza kesecek.

Beşiktaş takımının kötü gidişatını engellemek ve ekibi bir düzene sokmak için teknik direktörü Şenol Güneş bazı isimlerin kulağını çekiyor. Bu isimlerden biri de kalecimiz Loris Karius. Son maçlarda yenilen hatalı gollerden sonra özel yaşantısında ki disiplinsizlik sebebi ile Karius’ta topun ağzında olan isimlerden oldu.

Beşiktaş haberleri – Alman kaleci Karius, sosyal medya paylaşımları ve geve hayatına düşkünlüğü ile herkesin diline düşmüştü. Bu konular spor programlarında bile dile getirilir olunca teknik adamın da kadrajına takıldı. Gece hayatı ve sosyal medya paylaşımları genç kaleciyi takımın kötü gidişiyle birlikte zor durumda bıraktı.

Loris Karius Gece hayatı ve sosyal medya paylaşımları
Loris Karius Gece hayatı ve sosyal medya paylaşımları

LORİS KARİUS İÇİN SON ŞANS ÇAYKUR RİZESPOR MAÇI

Loris Karius için teknik çalıştırıcı Şenol Güneş, Rize maçında da son bir şans daha verecek ve durum analizinde bulunacak. Analizler sadece maç özelinde olmayıp genç kalecinin özel yaşantısının da mercek altında tutulması ile yapılacak. Bunun farkında olan Karius, sosyal medya paylaşımlarına anında bir ambargo uyguladı. Artık paylaşım yapmayı bırakan genç kaleci işine odaklanmak zorunda kaldı.

Karius, sosyal medya paylaşımlarına anında bir ambargo uyguladı
Karius, sosyal medya paylaşımlarına anında bir ambargo uyguladı

Genk maçı sonrası Beşiktaş taraftarlarının yuhaladığı isimlerden olan Loris Karius için artık eğlencenin bittiği ve işinin her şeyden daha önemli olduğunu öğrenme vaktinin geldiği belli oldu. Bugüne kadar takım içerisinde çok futbolcunun aklının başka yerlerde olduğu ve kendine işine vermediği bariz olarak belliydi. Kaçınılmaz sonuçları da skor tabelasında mağlubiyetlerde izledik.

Benzer yazılar

Galatasaray Benfica maçı canlı izle - GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS Benfica canlı izle maçını canlı izlemek isteyen takipçilerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.