Manuel Fernandes Geri Dönmek İstiyorum Haberi Gönderdi

Manuel Fernandes Geri Dönmek İstiyorum Haberi Gönderdi
Manuel Fernandes Geri Dönmek İstiyorum Haberi Gönderdi

Manuel Fernandes menajeri aracılığı ile yönetimimize geri dönmek istiyorum çağrısında bulundu. Ancak bu talebin gerçekleşmesi Ronaldo’nun gelmesinden çok daha zor görünüyor. Yönetim eski futbolculara sıcak bakmadığı gibi taraftarda bakmıyor.

Beşiktaş yönetiminin gündeminde gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro hazırlamak var. Bu arada ise çeşitli transfer haberleri kamuoyu ve gündemi sarsmaya devam ederken, Beşiktaş’ın eski futbolcularından da beni alın mesajları gelmeye başladı. Beşiktaş’ın eski futbolcularından Manuel Fernandes’te bu isimlerden biri olarak şu sıralar gündemde.

MANUEL FERNANDES’TEN BEŞİKTAŞ’A BENİ ALIN

Manuel Fernandes, menajeri aracılığı ile Karakartal yönetimine gönderdiği haberde beni geri alın mesajı verdi. Fakat takımı gençleştirmeye yönelik transferlerin arefesinde olan yönetim bu teklife sıcak bakmıyor. 30 yaş üstü birçok futbolcunun gözden çıkarıldığı günlerde Atiba’nın bile doğru düzgün forma şansı bulup bulamayacağı meçhul olarak görülüyor. Ancak revizyona giden yönetimin geçmişte kalan ve yaşı ilerlemiş olan isimler ile temasa geçme olasılığı ise sıfır altı olarak netlik kazanmış halde şuan.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ GENÇ NESİL PEŞİNDE

Beşiktaş yönetimi tıpkı Osmanlıspor’dan 4 yıllığına kadrosuna katmaya çalıştığı Musa gibi 25 yaş civarı futbolcuların peşinde olarak biliniyor. Son zamanların en çok konuşulan gündemlerinden birisi ise Ricardo Quaresma’ya gelen Çin tekliflerinin değerlendirileceği yönünde. Yani Beşiktaş gelen teklifler makul olduğunda arada ki duygusal bağa bakmaksızın iki tarafında çıkarına oalcak anlaşmaları imzalamaya sıcak bakıyor ve kadroyu gençleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.