Medel soyunma odasında futbolcuları fırçalamış
Medel soyunma odasında futbolcuları fırçalamış

Medel soyunma odasında futbolcuları fırçalamış

Medel soyunma odasında futbolcuları fırçalayarak bu nasıl futbol, bu haliniz ne diyerek oyundan memnun olmadığını belirtmiş.

Beşiktaş takımında artık eteklerde ki taşlar dökülürken teknik direktörü suçlayanlar aynı kafada devam etmeye çalışıyor. Şenol Güneş ile psikolojik problemi olanların tek istedikleri hoca gitsinde ne olursa olsun. Fakat takım içinde ki ruhsuzluğun ve kapitalistliğin önemine vurgu yapan yok.

PARA ALMADI DİYE OYNAMAYAN ADAMA HOCA YAPAY ZEKA MOTOR MU TAKSIN?

Para almadığı için morali bozuk olup ruhsuzlaşan futbolculara hoca maç öncesi yapay zeka birer motor mu takacaktı? Elbette kadro tercihini eleştiricez ama elde adam kalmamışken Şenol hocaya sen git takım düzelir demek Beşiktaş’a ihanettir.

MEDEL BİLE BU TABLOYU GÖRÜRKEN TÜRK YORUMCULAR GÖREMİYOR

Medel Şili asıllı bir futbolcumuz olarak soyunma odasında maçın devre arasında arkadaşları ile ruhsuzlukları için kavga ediyor. Paralarınız gecikmiş olabilir, bazı aksilikler olabilir ama bu yaptığınız ayıp. Bunu yapmaya devam ederseniz sezon sonu hiçbir hedefimize ulaşamayız. Bu kadar laubali olamazsınız sözleri ile çıkış yapıyor. Gavur denilen Medel’in şu tesbitini yapmak elinde olduğu halde yapmayıp hocaya yüklenenleri siz tartın artık.

Benzer yazılar

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesinde Vodafone Park soyunma odasından görüntüler

Derbi öncesi Vodafone Park soyunma odasından BJK TV aracılığı ile gelen görüntüleri siz değerli takipçilerimizle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.