Mehmet Demirkol : Favorim Beşiktaş Ama Bir Maç Daha Kötü Görmezsem!

Mehmet Demirkol : Favorim Hala Beşiktaş Ama Bir Maç Daha Kötü Görmezsem!
Mehmet Demirkol : Favorim Hala Beşiktaş Ama Bir Maç Daha Kötü Görmezsem!

Mehmet Demirkol Fanatik TV’de futbol severlerin takip ettiği “Mehmet Demirkol’a Sorun” isimli spor programında kendisine izleyiciler tarafından sorulan bir sorunun yöneltilmesi üzerine favorisinin hala Beşiktaş olduğunu belirtti. Seyircilerden gelen “Sezon başından beri şampiyonlukta Beşiktaş’ın önde  olduğunu söylemiştiniz, bu fikriniz değişti mi?” sorusu üzerine açıklamalar yaptı. Tecürbeli yorumcu kendisine yöneltilen bu soru karşısında oldukça makul bir açıklama yaparak Siyah Beyazlı takımın gidişatına ve geçen Başakşehir maçına da değindi.

DEMİRKOL : BEŞİKTAŞ’I 1 MAÇ DAHA KÖTÜ GÖRÜRSEM “TOPARLAYAMAZ” DEDİRTİR

Fanatik TV spor programında futbol yorumculuğu yapan Mehmet Demirkol, geçen hafta Beşiktaş ile M. Başakşehir arasında yapılan Süper Lig maçına değinerek açıklamalar yaptı. Beşiktaş takımın aldığı mağlubiyet sonrası şampiyonluk favorileri arasında olup olmadığının sıkça sorulması üzerine gidişatı değerlendirdi. Başakşehir ile geçen sene yapılan maçta çok kötü bir BJK kadrosu olduğuna ve o kadro ile Başakşehir’e karşı ezildiğine değinen yorumcu, bu maçta ise çok iyi bir Beşiktaş olmasına rağmen kaybetti dedi. Bu kadar iyi bir futbolla skor üretemeyen bir takım olarak henüz favori olmaktan çıkmadığını da sözlerine ekledi. Çünkü bu sadece bir maç, bir maç kötü olabilir. Fakat Beşiktaş’ı sadece 1 maç daha böyle görürsem bu takım artık salmış kendini bayır aşağıya gidiyor derim, dedirtir yani açıklaması yaptı.

DEMİRKOL : BEŞİKTAŞ'I 1 MAÇ DAHA KÖTÜ GÖRÜRSEM "TOPARLAYAMAZ" DEDİRTİR
DEMİRKOL : BEŞİKTAŞ’I 1 MAÇ DAHA KÖTÜ GÖRÜRSEM “TOPARLAYAMAZ” DEDİRTİR

BEŞİKTAŞ GOL POZİSYONLARINDA ETKİLİ OLAMIYOR

Beşiktaş ne yazık ki son maçlarda gol pozisyonlarında etkili olamamaya ve skor üretememeye başladı. Futbolcuların bazıları için bu maçta çok yorgundu şeklinde yapılan açıklamalar ise gerçekten de kabahati örtme yönünde ki saptırmalardır. Takımın düzelmesini ve iyi bir futbol ortaya koymasını isteyen birisi futbolcu yorgundu açıklaması yapamaz. Takım içinde ki zaafiyeti söyler ve bu zaafın giderilmesi için uğraşır. Beşiktaş takımına bakıldığında UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında Bayern Münih ile Almanya’da yaptığı maçta bir talihsizlik yaşayıp erkenden 10 kişi kaldı. Ardından dağılan takım kalesinde 5 gol birden gördü. Fakat İstanbul’da ki rövanş maçında Bayern Münih’e karşı oyun hakimiyetine çok fazlasıyla üstün bir Beşiktaş izledik. Fakat bu Beşiktaş gol pozisyonlarında oldukça kötüydü. Çok pozisyon üretiyor ama kale önünde fırsatları değerlendiremiyor. Bunu takım içinde ki oyuncular farkediyor olmalı ki çok uzaktan şut denemeleri yapıyorlar. Aynı oyunu Başakşehir karşısında da izledik ve gol alanında oldukça beceriksiz bir forvet gördük. Vagner Love tam bir fiyasko olurken Negredo kendinden bekleneni hala veremedi. Gözler bu sefer Talisca’ya çevirildi gol atar diye ve forvet alanında gözlerin aradığı adam Talisca oldu. Aslında adam forvet değilken ondan gol beklenmesi de Beşiktaş’ın gol alanında ne kadar boşta olduğunu gösteriyor. Buna acil bir çözüm bulunursa Beşiktaş yine şampiyon olarak sezonu tamamlayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.