Mustafa Pektemek transfere sıcak bakmıyor
Mustafa Pektemek transfere sıcak bakmıyor

Mustafa Pektemek transfere sıcak bakmıyor

Mustafa Pektemek transfere sıcak bakmıyor ve Beşiktaş’tan ayrılmak istemeyen 30 yaşında ki futbolcu için karar bekleniyor.

Beşiktaş takımının sezon başına kadar gözden çıkardığı ancak gol yollarında sıkıntı çekince mecburen forma verdiği Mustafa Pektemek ne olacak? 30 yaşında ki futbolcu için bir zamanlar “Pektemek gol demek” sloganı çok kullanılıyordu. Bu sene başında da takımın forvet şanssızlığı artınca forma şansı bulan Mustafa, takımdan ayrılmak istemiyor.

MUSTAFA PEKTEMEK’İ ERZURUMSPOR İSTİYOR

Süper Lig’de tutunma hedefleri olan Erzurumspor ise golcü oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor. Bu talebini siyah-beyazlı yönetime bildiren Erzurumspor olumlu bir cevap almış. Ancak sezon başında olduğu gibi yine Pektemek takımdan ayrılmak istemediğini belirtmiş.

Bu sezon 11 maçın 6’sında ilk 11 şansı bulan ve toplamda 5 gol atarak takımın en çok gol atan ismi olan Mustafa, göze girdi. Teknik kadro ve yönetimin yapacağı görüşme sonrası verilecek radikal kararlar Mustafa Pektemek için de geçerli olacak. 3 Ocak’ta başlayacak Antalya kampı da buna göre şekillenecek.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.