Nacer Chadli Beşiktaş’ın 10 Numara Olarak İlgilendiği İsimlerden Birisi

Nacer Chadli Beşiktaş'ın 10 Numara Olarak İlgilendiği İsimlerden Birisi
Nacer Chadli Beşiktaş'ın 10 Numara Olarak İlgilendiği İsimlerden Birisi

Nacer Chadli ismi Beşiktaş’ın 10 numara transferine dair gündeme aldığı isimlerden biri olarak son günlerin gündeminde ki isimlerden birisi oldu.

Belçika milli takımının oyuncularından biri olarak Dünya Kupası maçlarında izlediğimiz futbolcunun giden Talisca’nın yerini alması bekleniyor. Yönetim ve transfer komitesi 10 numara boşluğunu doldurabilecek ve aynı zamanda kanatlarda da oynayabilecek isimleri transfer listesine aldı. Bu isimler arasında ise Tottenham Hotspur takımında forma giyen Fas asıllı Belçika’lı 28 yaşında ki oyuncu Nacer Chadli var. Beşiktaş yönetiminin Şenol Güneş’in istekleri doğrultusunda 10 numara olarak transfer listesine aldığı iki isimden biri olan Chadli, transfer komitemiz ve başkanımızla yapılacak olan görüşmeler sonrasında kesinleşecek olan bir isim.

Gelecek sezona ve UEFA Avrupa Kupası maçlarına şampiyonlukla damga vurmak isteyen Beşiktaş için en kritik transfer konuları olarak 10 numara, sağ bek ve son olarakta forvet isteniyor. Takımdan henüz ayrılmayan ve bugün Avusturya’da ki kampa katılan Alvaro Negredo için henüz net bir karar verilmiş değil. Aslında teknik direktörümüz Güneş’in “istemiyorum” kararı kesin fakat yönetim henüz bir takımla anlaşabilmiş değil. Büyük ihtimalle bir kulüple anlaşma sağlanır sağlanmaz İspanyol futbolcu gönderilecek.

Fakat Nacer Chadli için müsait olan on numara transferi konusunda ısrarcı olan Şenol hocamızın alternatif bir diğer ismi de Andre Ayew olarak gündemde duruyor. İki futbolcudan birisi ile anlaşma sağlandığında renklerimize katıp imza atılacağına kesin gözü ile bakılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.