Oğuzhan Özyakup Beşiktaş İçin Sahaya Çıkacak! Beşiktaş Haberleri

Oğuzhan Özyakup Beşiktaş İçin Sahaya Çıkacak! Beşiktaş Haberleri
Oğuzhan Özyakup Beşiktaş İçin Sahaya Çıkacak! Beşiktaş Haberleri

Oğuzhan Özyakup son zamanlarda takım içerisinde yeniden belli bir efor göstermeye başladı. Beşiktaş takımının kaptanlık bandını elinde bulunduran ve Ozzie namı ile anılmaya başlanan Oğuzhan, geçtiğimiz dönemlerde performansının düşmesi ile birlikte takımdan gidip gitmeyeceği yönünde ki soruları da akıllara getiriyor. Basında çıkan haberlere göre kulüp içerisinden alınan bilgilere dayanılarak genç futbolcunun kafasının karışık olduğu yazılıyor.

Beşiktaş’ın Kaptanı Oğuzhan Özyakup’a Transfer Teklifleri Var!

Beşiktaş takımının kaptanı Oğuzhan Özyakup, şu ana kadar siyah beyazlı takım ile sözleşmesine yenilediğine dair bir açıklama yapılmadığı için gidecek mi kalacak mı sorularını akıllara getiren bir oyuncu. Kulüp içerisinden de sözleşmesinin uzatıldığına dair herhangi bir resmi yada sözlü açıklama gelmeyen Oğuzhan’ın kafasının karışık olduğu iddia ediliyor. Bu sezon sonunda Beşiktaş ile aralarında ki sözleşme sona erecek olan Oğuzhan’ın Avrupa kulüplerinde oynamak istediği ve kendisine yüksek ücretler teklif edildiği de haberler arasında yer alıyor.

Tabi son haftalarda kaptan Oğuzhan’ın kendisini toparladığı da gözlerden kaçmasa da bu toparlanmada en büyük faktörün tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş olduğu biliniyor. Fakat her şeye rağmen bu transfer haberleri doğru bile olsa henüz 25 yaşında olan kaptana eski takımı Arsenal‘in de talip olduğu söylentisi ile birlikte kendisinin Beşiktaş gibi büyük bir takım ve şans bulamayacağı ortadadır. Bir futbolcu en zorlu takımlarla karşılaşan ve Şampiyonlar Ligi’nde de zorlu rakiplerle eşleşen takımında ortaya bir şeyler koyarak takımına katkı yaparak büyümeyi tercih etmeli. Aksi halde büyük bir takım diyerek herhangi bir avrupa takımını tercih ettiğinde kendisinden bir şey ortaya koymadan kolay yoldan yükselmek gibi boş ve ham bir hayale aldanacağı açıktır. Avrupa’da futbol oynamayı isteyip bu yüzden Beşiktaş yönetiminden anlayış beklediği belirtilen Oğuzhan’ın sözleşmesi bittiğinde gitmesi yada kalması söz konusu deniliyor. Her şeye rağmen sözleşmesini uzatacağının ağır bastığı belirtiliyor. Fakat gidecek olsa da dökmeden kırmadan gidecek deniliyor. Bunların hepsi doğru da olsa belirttiğimiz gibi Oğuzhan, Şampiyonlar Ligi’nde kendisini bütün varlığı ile ortaya koyarak sadece takımına değil aslında kendisine çok şey katacaktır. Önemli olan kolayı görüp gitmek değil, zoru görüp kalıp mücadele ederek alnının akı ile zoru başarmaktır. O zaman yıldız futbolcu olunur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.