Orkan Çınar’ı Şenol Güneş Beşiktaş’a Yönetimden Geri İstiyor

Orkan Çınar teknik direktörümüz Şenol Güneş tarafından yönetimden istenerek takıma yeniden adapte edilmesi yönünde kararını sunduğu belirtildi.

22 yaşında ki genç kanat oyuncusu Orkan Çınar, taraftarların da beğenisini kazanmayı başarmış bir Beşiktaş sevdalısı olarak biliniyor. 2017 – 2018 Süper lig devre arasında Atiker Konyaspor‘a kiralık olarak gönderilen Orkan, kulübe şimdiden para kazandırmaya başlayan ve yetenekleri ile beğeni toplayan bir futbolcu.

ŞENOL GÜNEŞ TAKIMA GERİ ÇAĞRILMASI YÖNÜNDE YÖNETİME KARARINI BİLDİRDİ

Şenol Güneş ise gelecek sezon daha dinamik bir kadro oluşturarak geçen sene karşılaşılan problemleri aşarak eksikleri kapatmak niyetinde. Kanat mevkiilerini de genç futbolcularla süslemek isteyen teknik direktörümüz Güneş, Orkan‘ın takıma geri çağırılmasını istedi. Beşiktaş forması ile çıktığı maçlarda yetenek ve kabiliyeti ile hem teknik kadronun hemde taraftarın beğenisini kazanan Orkan, önümüzde ki sezon için kampta değerlendirilecek.

ŞENOL GÜNEŞ ORKAN ÇINARIN TAKIMA GERİ ÇAĞRILMASI YÖNÜNDE YÖNETİME KARARINI BİLDİRDİ
ŞENOL GÜNEŞ ORKAN ÇINARIN TAKIMA GERİ ÇAĞRILMASI YÖNÜNDE YÖNETİME KARARINI BİLDİRDİ

ŞENOL GÜNEŞ ORKAN ÇINAR’I KAMPTA DEĞERLENDİRECEK

Kamp süresine yakında başlayacak olan takımımızın kadrosunu bu sene erkenden netleştirmek isteyen yönetim, teknik direktör Şenol Güneş‘in isteklerini de değerlendiriyor. Transferler konusunda deneyimlerine başvurulan deneyimli çalıştırıcımız Şenol Güneş, geçen sezon devre arası Konyaspor‘a kiralık giden Orkan‘ı da kampta görmek istiyor. Beşiktaş‘ın gireceği kamp süresi boyunca 22 yaşında ki kanat oyuncusunu izleyeceğini ve kararını kamp sonunda vereceğini bildiren Güneş, yönetimin onayı sonrası Orkan Çınar‘ı yeniden takımın çalışmalarına alarak kampın sonunda nihai kararını verecek.

ŞENOL GÜNEŞ ORKAN ÇINAR'I KAMPTA DEĞERLENDİRECEK
ŞENOL GÜNEŞ ORKAN ÇINAR’I KAMPTA DEĞERLENDİRECEK

FİKRET ORMAN VE ŞENOL GÜNEŞ İSTİŞARELERİ GÜNDEMDE

Geçen sezonlarda transferden sorumlu yöneticiler ile birlikte takıma alınacak isimlere karar veren Fikret Orman, bu sene ise teknik direktör Güneş’in de fikirleri doğrultusunda Beşiktaş transfer hamlelerini gerçekleştiriyor. Tüm sosyal medya mecralarında bu istişareler alkışla karşılanırken, Beşiktaş takımının kadroda ki forvet başta olmak üzere açıkları kapatması durumunda yeniden şampiyonluğun en güçlü adayı haline geleceği kaçınılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.