Orman'ın Şampiyon Biz Olacağız Mesajında ki Golcü Javier Hernandez
Orman'ın Şampiyon Biz Olacağız Mesajında ki Golcü Javier Hernandez

Orman’ın Şampiyon Biz Olacağız Mesajında ki Golcü Javier Hernandez

Orman’ın şampiyon biz olacağız mesajında ki golcü Javier Hernandez olduğu basında çıkan Beşiktaş’a yakın isimlerden alınan bilgiler arasında yer aldı.

Beşiktaş takımının başkanı Fikret Orman, geçen gün basın mensuplarının sorularını cevaplarken “Kimse umutsuz olmasın, her şeye rağmen şampiyon biz olacağız” sözü gündemde. Bu sözü kendinden çok emin bir şekilde tüm kayıplara rağmen söyleyen başkanın planı neydi?

Beşiktaş haberBeşiktaş başkanı Fikret Orman, basın mensuplarına takımın ilk haftalarda ki puan kayıplarına ve kadro sıkıntısına rağmen verdiği mesaj tartışılıyordu. Beşiktaş yönetimine yakın isimlerin transfer konusunda Ocak ayında West Ham United forması giyen Javier Hernandez ile anlaşacakları söylendi. Premier lig de “Chicarito” namı ile ünlü olan golcü isimin menajeri ile ön protokol imzalandığı haberleri geldi.

Beşiktaş Javier Hernandez transferi
Beşiktaş Javier Hernandez transferi

BEŞİKTAŞ JAVİER HERNANDEZ TRANSFERİ İÇİN GEÇEN SEZONDA UĞRAŞMIŞTI

Beşiktaş yönetimi geçen sezon da Meksikalı oyuncu Javier Hernandez transferi için uğraşmış fakat elindekileri gönderemeyince bu iş askıda kalmıştı. Meksika asıllı Hernandez şu anda West Ham United takımında 3. golcü durumuna düşmekten rahatsız. Bu rahatsızlığı sebebi ile de başka bir takıma gitmeyi daha çok istiyor.

Beşiktaş Javier Hernandez transferi
Beşiktaş Javier Hernandez transferi

Beşiktaş Javier Hernandez transferi için imzaladığı ön protokol ile işin büyük kısmını halletmiş durumda. Basında çıkan çatlak “Mario Gomez” seslerinin de henüz hiçbir karşılığı bulunmadı. Beşiktaş Javier Hernandez transferi konusunda sizlerin görüşleri nelerdir, takıma katkı yapar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.