PFDK Beşiktaş'a kötü tezahürattan ceza kesti
PFDK Beşiktaş'a kötü tezahürattan ceza kesti

PFDK Beşiktaş’a kötü tezahürattan ceza kesti

PFDK Beşiktaş’a kötü tezahürattan ceza kesti ve Kasımpaşa maçında taraftarların 6 farklı deplasmanda üst üste tekrar etmesinden dolayı olduğunu açıkladı.

Beşiktaş takımının PFDK ile olan macerası bir türlü bitmek tükenmek bilmiyor. Bu sefer de 6 deplasman üst üste taraftarların sebep olduğu çirkin ve kötü tezaürat sebebiyle 140.000 TL ceza kesildi. Kimsenin küfürü ve çirkin tezahüratı onayladığı yok fakat her maç için bu yapılsa ve adil olunsa daha güzel olacak.

Hatta stada girip küfür eden taraftarlara men cezası getirilsin, bıktık artık şu küfürleşmelerden. Lafa geldimi delikanlı ve asil insanlarız icraata gelimi ağzımız lağım çukuru gibi. Beşiktaş fanatiğiyim yada aşığıyım diyenlerin kendi kulüplerine verdikleri bu zarar da “Efendi Beşiktaş” olamadığımızın ispatı.

PFDK TARAFINDAN YAPILAN RESMİ AÇIKLAMA

6- BEŞİKTAŞ A.Ş.‘nin, 22.12.2018 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş. – BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 6. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 140.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verildi.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.