Quaresma sosyal medya hesabı üzerinden taraftardan özür diledi
Quaresma sosyal medya hesabı üzerinden taraftardan özür diledi

Quaresma sosyal medya hesabı üzerinden taraftardan özür diledi

Quaresma sosyal medya hesabı üzerinden taraftardan özür diledi ve Süper Lig’de bunu telafi ederek şampiyonluğa ulaşacağız sözlerini kullandı.

Beşiktaş takımının geçtiğimiz gün Avrupa Ligi Malmö maçında 1-0 mağlubiyeti sırasında sahada kırmızı kart gören Quaresma çok konuşuldu. Taraftarlardan isyan bayrağını açanlar varken mazur görenler de oldu, sevgi böyle bişey işte. Gözü kör edip kusur gördürmüyor.

Beşiktaş için şahsi kusurları görmezden gelmenin bedelini 2 senedir ağır ödüyor bu kulüp ama kimse olan bitenin farkında değil. O öyle yaptı, olsun Beşiktaş’ın çocuğu, bu böyle yaptı, olsun o Beşiktaş’ın çocuğu diye diye duygusal davrananlar bugün perişan. Takım içerisinde forma giyen tüm futbolcuların ünvanı “profesyonel futbolcu” anlamına geliyor. Yani karşılığını alır ve işini en iyi şekilde yapmak için çaba sarf eder. Aksi durumda da cezasına katlanır. Yani sevdiğinden yada aşkından giymez o formayı. Çok nadir görülür o dediğiniz sevgi bağı. Ama iki senedir süre gelen aksi durumların cezasına kulüp ve taraftarlar katlanıyor. Faturanın kimseye kesildiği yok. Ne Beşiktaş sevgisiymiş arkadaş bireysel futbolcu yada teknik kadroyu yada yönetimi savunanların sevgisi.

Neyse gelelim Ricardo Quaresma bireysel meselesine. Yaptığı paylaşım şu şekilde..

Quaresma sosyal medya hesabı üzerinden taraftardan özür diledi

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

🇵🇹 Amigos, na vida tento dar sempre o melhor pelo clube e pela equipa. No último jogo, lutei, fui com garra para ganhar a bola e infelizmente fui expulso . Peço desculpa a todos por isso. Mas agora o importante é o próximo jogo, para ganhar ao trabzonspor, temos de estar unidos. Continuem a apoiar a equipa. Juntos vamos conseguir a gloria. 🇬🇧 Friends, in life I try to always give my best for the club and the team. In the last game, I fought, I clawed to win the ball and unfortunately I was sent off. I apologize to everyone for this. But now the important thing is the next game, to win to Trabzonspor, we must be united. Continue to support the team. Together we will find glory.

Ricardo Quaresma (@ricardoquaresmaoficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Benzer yazılar

Domagoj Vida'nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı

Domagoj Vida’nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı

Domagoj Vida’nın karısı sosyal medyayı ve Hırvat basınını salladı ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.