Rafael Da Silva Fikret Orman’la Transferi Görüştüklerini Doğruladı

Rafael Da Silva Fikret Orman'la Transferi Görüştüklerini Doğruladı
Rafael Da Silva Fikret Orman'la Transferi Görüştüklerini Doğruladı

Rafael Da Silva bugün katıldığı bir televizyon programında Fikret Orman ile görüştüklerini ve henüz haber gelmediğini doğruladı.

Beşiktaş takımının sağ bek arayışları devam ederken geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen Olimpik Lyon’un futbolcusu Rafael Da Silva transferinde gelişme yaşandı. Brezilyalı 28 yaşında ki sağ bek oyuncusu Olympique Lyon‘un resmi televizyon kanalında bir röportajda Fikret Orman’la görüştüklerini doğruladı. 2-3 hafta önce Beşiktaş başkanı Fikret Orman ile görüştük fakat o günden sonra bir gelişme olmadı diyen futbolcu Beşiktaş’a sıcak bakıyor. Fakat gelişme olmadığı halde her şeyin bittiğini söyleyemem demesi de bu sıcak bakışı ispatlar nitelikte.

Basında yer alan haberlerde ise Şenol Güneş’in bazı yerli oyuncuların maaşlarının ödenmediği için transferi beklettiği yazılmış. Fakat konu ödemelerle değil tam olarak Şenol Güneş’in oyun disiplinine ayak uyduramayacağından kaynaklı. Şenol Güneş Rafael Da Silva‘yı sadece sağ bek oynayıp başka alanlarda iş yapmadığı için istemiyor.

Takım içinde oyun sırasında futbolcuların yönlerini değiştirme ihtiyacı duyan ve ara sıra bunu yapan Şenol Hoca, tek alan adamı istemiyor. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş takımının en çok gol atan isimleri neredeyse stoperler olmuştu. Takım içinde ki ahengi yakalayıp gereken mevkilerde futbolcunun boşluğu doldurması hocamız için çok önemli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.