Ricardo Quaresma BB Eruzumspor Maçı Sonrasında Röportaj Verdi
Ricardo Quaresma BB Eruzumspor Maçı Sonrasında Röportaj Verdi

Ricardo Quaresma BB Erzurumspor Maçı Sonrasında Röportaj Verdi

Ricardo Quaresma BB Erzurumspor maçı sonrasında röportaj verdi ve takıma olan katkısından memnun olduğunu belirtti ve maçı değerlendirdi.

Ricardo Quaresma Erzurumspor deplasmında ikinci yarı kendine gelen Beşiktaş takımının devleşen isimlerinden biriydi. Portekizli yıldız futbolcu maç sonu verdiği röportajda fizik olarak hala arkadaşlarım kadar iyi değilim dedi. Fakat bu açığını çok çalışarak kapatacağını ve takıma daha fazla katkı sağlamak için uğraşacağını belirtti.

Beşiktaş takımının Erzurumspor karşısında aldığı 3-1’lik galibiyette sosyal medyanın da en çok tartışılan ismi hiç kuşkusuz Ricardo Quaresma oldu. 2 asist ve 1 gol değerlendirmesi yapanlar ile 1 asist ve 1 gol değerlendirmesi yapanlar ise en önde ki tartışma konusu oldu.

Quaresma‘nın kornerden yaptığı orta ile gol atan Gökhan Gönül‘e gelen topun asist olduğunu söyleyenlere itirazlar yapıldı. Haksız bir itirazda değil di bu. Korner atışından gelen topun filelere gönderilmesi hiç bir zaman asist yerine geçmemiştir. Futbol tarihinde bunu konuşan asla olmamışken 2 asist birde gol değerlendirmesi çok yanlış duruyor.

Caner Erkin tarafından 2 sefer Quaresma’nın girdiği pozisyonlarda kendi gidipte pas atmaması da şaşkın bakışlarla izlenmişti. Bu pozisyonların kaçması da Quaresma aleyhine konuşulurken savunan kesim ise adamı harcamaya çalışıyorsunuz yorumu yaptı.

Her şeye rağmen yolun ve şansın açık olsun Beşiktaş

Benzer yazılar

Galatasaray Benfica maçı canlı izle - GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS Benfica canlı izle maçını canlı izlemek isteyen takipçilerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.