Ricardo Quaresma Bir Yere Gitmek İstemiyorum Türkiye’de Mutluyum Dedi

Ricardo Quaresma transferlere ilişkin sorulara cevap olarak bir yere gitmek istemiyorum Türkiye'de mutluyum cevabını verdi.
Ricardo Quaresma transferlere ilişkin sorulara cevap olarak bir yere gitmek istemiyorum Türkiye'de mutluyum cevabını verdi.

Ricardo Quaresma transferlere ilişkin sorulara cevap olarak bir yere gitmek istemiyorum Türkiye’de mutluyum cevabını verdi.

Çin tekliflerinden sonra gelen Katar tekliflerine de dönüp bakmayan Portekiz’li yıldız futbolcu Quaresma için şimdide Suudi Arabistan’ın Al-Hilal Riyad takımından 9 milyon euro teklif geldi. Beşiktaş yönetimi ise bu teklife sıcak bakarken Ricardo Quaresma‘nın da vereceği cevabın önemli olduğunu belirtmişti. Başkan Fikret Orman geçen hafta verdiği bir röportajda Ricardo Quaresma için “astronomik bir teklif gelirse neden olmasın” ifadelerini kullanmıştı. Ancak başkan yinede “futbolcuda isterse” şartını eklemeyi de ihmal etmemişti.

Suudi Arabistan takımı Al-Hilal Riyad yerine Portekiz asıllı yıldız futbolcu Ricardo Quaresma gerçek “Hilal”‘i tercih ederek Türkiye’de mutluyum dedi. Q7 olarak nam salan futbolcumuz “Türkiye’de olmaktan dolayı çok mutluyum. Benim derdim artık para değil” ifadelerini kullandı. Son olarak ise “Ancak yine de karar yönetimin. Gitmem gerekiyorsa, burada istenmiyorsam oturur konuşuruz” cevabı verdi.

Tarraftarların büyük kısmının ve yönetimin sevgisini kazanmış olan tecrübeli futbolcunun kulübün transfer gelir gider dengesi için satılmasına sıcak bakılıyordu. Ancak başkan Orman’ın da dediği gibi “oyuncuda isterse” şartı yerine gelmiş değil henüz. Bu şartlarda yıldız futbolcunun kulüp tarafından zorla gönderilmesi de söz konusu olmadığından transferine sıcak bakılmıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.