Ricardo Quaresma Çin Tarafından Transfer Listesinde

Ricardo Quaresma Çin Tarafından Transfer Listesinde
Ricardo Quaresma Çin Tarafından Transfer Listesinde

Ricardo Quaresma Çin ekiplerinden Guangzhou Evergrande takımının transfer listesine alındı ve Beşiktaş’tan isteniyor, son sözü ise yönetimle söylecekler.

Beşiktaş takımının yıldız futbolcusu Q7 namında ki Quaresma için gelen son haberlere bakıldığında Çin takımlarından Guangzhou Evergrande kapımızı çalıyor. Beşiktaş yönetiminin gelen teklifi değerlendireceği konuşulurken Portekiz’li futbolcu için önerilen rakam ise 12 milyon euro.

QUARESMA GİTMESİN İSTEKLERİ İNSTAGRAM’I DOLDURDU

Sosyal ağlar arasında en yaygın biçimde kullanılan İnstagram üzerinde ki paylaşımlarda en çok göze çarpan ise “Quaresma gitmesin” mesajı. Bu mesajın yanında tabi ki “Yaşlandı, o parayla daha dinamik birisi alınsın” diyen de varken kulüp yönetiminin ise transfere sıcak baktığı konuşuluyor. Gelecek olan 12 milyon euro’nun kulübün kasasına girmesi ile birlikte en çok kazanan tarafın kulüp olması ise en mantıksal yaklaşım. Tabi bu paranın bir kısmı ile iyi bir 7 numara alınmalı ve kalan kısmı ise kulüp giderlerine ayrılmalı.

QUARESMA DÜNYA KUPASINDA PORTEKİZ’DE GÖZ DOLDURDU

Portekiz milli takımı ile birlikte dünya kupası maçlarına başlayan Ricardo Quaresma, ilk maçta 75. dakikaya kadar yedek kulübesinde bekledikten sonra oyuna alındı. Ardından oyuna girer girmez 3 farklı pozisyona girip üçüncü pozisyonda ise ceza alanına kadar çalımlarla topu sürdükten sonra rakip defansı yere yatırması çok konuşuldu. Bu hareketleri sonrası ise hakkında Çin kulüplerinden talep var şeklinde haberler çıkması ise Ricardo Quaresma için gayet doğal. Fakat ünlü futbolcu daha önce yaptığı açıklamalarda Beşiktaş’ı sevdiğini ve Çin’e asla gitmeyeceğini belirtmiş, jübilesini de Beşiktaş‘ta yapmak istediğini ifade etmişti. Bu transfer olayı her ne kadar imkansız gözükse de yönetimle birlikte Portekiz’li futbolcunun son kararına bakmak lazım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.