Rıdvan Dilmen %100 Futbol Kasımpaşa 4-1 Beşiktaş maç sonu yorumları
Rıdvan Dilmen %100 Futbol Kasımpaşa 4-1 Beşiktaş maç sonu yorumları

Rıdvan Dilmen %100 Futbol Kasımpaşa 4-1 Beşiktaş maç sonu yorumları

Rıdvan Dilmen %100 Futbol Kasımpaşa 4-1 Beşiktaş maç sonu yorumları haberimizde bu akşam ağır mağlubiyet alan kartal hakkında ki yorumlar sizlerle.

Beşiktaş bu akşam yani Süper Lig’in devre arası son maçında ağır bir mağlubiyet alarak zirve yarışında 9 puan geride kaldı. Kasımpaşa ise şu anda bir maç fazlası ile liderin bir gerisinde ikinci sırasında yer alıyor.

RIDVAN DİLMEN %100 FUTBOL KASIMPAŞA 4-1 BEŞİKTAŞ MAÇ SONU YORUMLARI

Beşiktaş Kasımpaşa maçına dair tüm spor yazarları neredeyse ortak olarak yönetimi eleştiriyorlar. Rıdvan Dilmen ise % 100 futbol programında eski bir futbolcu olarak daha teknik konularla karşımıza çıkıyor. Sadece Mustafa Pektemek’in golü ile yetinmek zorunda kalıp çok açık verip goller yiyen Beşiktaş‘ın asıl problemi ney? Bu soruların cevaplarını da bu video da Rıdvan Dilmen‘den teknik olarak arıyoruz. Diğer yorumcuların tamamı yönetime yüklenerek transfer planlamasının mimarlarının kimler olduğunu sorguluyorlar.

Beşiktaş sahada gerçekten de futbolcusu olmayan ve mahalleden birkaç kişi toplayıp süper lige maça çıkmış bir takım haline geldi. Şampiyonlar ligi çeyrek final kovalayan takımdan mahalle takımı altına düşmek nedir? Neyse Rıdvan Dilmen %100 Futbol Kasımpaşa 4-1 Beşiktaş maç sonu yorumları videosu sizlerle.

Benzer yazılar

Galatasaray Kasımpaşaspor maçı canlı izle - GS Kasımpaşa

Galatasaray Kasımpaşaspor maçı canlı izle – GS Kasımpaşa

Galatasaray Kasımpaşaspor maçı canlı izle – GS Kasımpaşa canlı izle yayınımızda bir başka Süper Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.