Ryan Babel Instagram’dan Fenere Karşı Giydiği Formasını Hediye Ediyor

Ryan Babel Instagram'dan Fenere Karşı Giydiği Formasını Hediye Ediyor
Ryan Babel Instagram'dan Fenere Karşı Giydiği Formasını Hediye Ediyor

Ryan Babel bugün yaptığı Instagram paylaşımı ile tüm taraftarların ilgi odağı haline geldi. Babel Fenerbahçe maçında ki bir resmi ile yaptığı instagram paylaşımında formasını hediye edeceğini belirtti.

Ryan Babel instagram üzerinden yaptığı paylaşımla bir anda çok büyük beğeni ve paylaşım almaya başladı. Fenerbahçe maçında giydiği 8 numaralı formayı, bu gönderiye beni takip etmeyen 3 arkadaşını etiketleyenlerden seçeceğim kişiye göndereceğim deyince ortalık karıştı. Babel‘in 8 numaralı formasını alabilmek özellikle Beşiktaş taraftarları yakın arkadaşlarını bu gönderide etiketlemeye devam ediyorlar.

Ryan Babel de bu sene hakkında gidecek mi kalacak mı sorusuna daha net olarak cevap bulunabilmiş olan bir futbolcu değil. Anderson Talisca, Pepe ve Tosic sonrası devam eden yaprak dökümüne Ryan Babel’in de katılıp katılmayacağı merak konusu.

Ryan Babel instagram üzerinde Beşiktaş takımının en aktif olan futbolcularından birisi olarak görülüyor. Babel instagram takipçilerine yaptığı herhangi bir bildiride çok fazla etkileşim alabiliyor. Beşiktaş taraftarının da oyunu ve efendiliği ile gönlünü kazanmış olan Babel, sosyal medyada ki takım arkadaşı Ricardo Quaresma’dan sonra en çok etkileşim alan futbolculardan.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.