Ryan Babel'in Gönderilmesine Şenol Güneş'ten İzin Çıkmadı

Ryan Babel’in Gönderilmesine Şenol Güneş’ten İzin Çıkmadı

Ryan Babel transferine dair birçok soru sorulurken takımın tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş, yönetime verdiği raporda Ryan Babel’in transferine kesinlikle sıcak bakmadığını belirtti.

Beşiktaş yönetiminin ise başta Fikret Orman olmak üzere teknik direktör Şenol Güneş’in raporuna göre futbolcuyu gönderip göndermeyeceği belli olacaktı. BJK yönetimi, transfer dönemine girildiği için girişimlerini hızlandırdığı bu günlerde, Ryan Babel için gelen teklifleri de masaya yatıracak. Ancak Şenol Güneş’in olumsuz raporu sonrasında Babel’in gönderilme olasılığı çok düşük olarak görülüyor. Fakat tabi başkan Fikret Orman’ın bonservis ödemen Babel yerine daha yetenekli bir yada birkaç futbolcu bulması durumunda teknik direktör ile konuyu yeniden ele alacakları da artı seçenekler arasında duruyor.

RYAN BABEL’İN YILDIZI BU SEZON YÜKSELİŞE GEÇTİ

Beşiktaş takımının siyahi futbolcularından en çok beklentisi olan isimlerden birisi Ryan Babel. Son maçlarda olumsuz yönde performans göstermesine rağmen genellikle takımı sırtlayacak pozisyonlara girip gol yollarında etkili olması yüzünden Şenol Güneş, Babel’i göndermek istemiyor. Bu sezon toplamda 14 gol atan Babel, 6 gol için de asiste imza attı.

RYAN BABEL'İN YILDIZI BU SEZON YÜKSELİŞE GEÇTİ
RYAN BABEL’İN YILDIZI BU SEZON YÜKSELİŞE GEÇTİ

FİKRET ORMAN BABEL TRANSFERİNDE SON SÖZÜ SÖYLEYECEK

Fikret Orman ise şu anda İtalya’da dünya takımlarında Juventus ile masaya oturmuş ve başka bir transferin arefesinde olarak imzayı atmak için pazarlıkları sürdürüyor. Türkiye’de ki bazı takımlardan da yapılacak olan transferler ile takımın forvet ve pasör açığını kapatmaya çalışan yönetim, Babel konusunda gelecek olan yüksek bir fiyat karşılığında alternatif kartları devreye sokabilir. Takımı gençleştirmek için yapılan çalışmalarda en çok önem verilen 10 numara ve forvet açıkları ile birlikte orta saha da komple yenilenecek. Defans için de Tosic’ten sonra başka arayışlara girileceği gündemde.

FİKRET ORMAN BABEL TRANSFERİNDE SON SÖZÜ SÖYLEYECEK
FİKRET ORMAN BABEL TRANSFERİNDE SON SÖZÜ SÖYLEYECEK

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.