Şenol Güneş Beşiktaş Kayseri Maçı Sonunda Taraftara 3’lü Çektirdi

Şenol Güneş, Beşiktaş Kayserispor maçı sonunda taraftarın kendisini tribünlere çağırması ile taraftarı kırmadı ve futbolcularla beraber gidip taraftara 3’lü çektirdi.

Beşiktaş taraftarının gönlünde taht kurmuş olan teknik direktörümüz Şenol Güneş, dün akşam yapılan ve 2-0 galibiyetimiz ile biten Beşiktaş Kayserispor maçı sonunda tribünlere çağrıldı. Son zamanlarda yaşanan gerilim ve üzücü olaylara karşı teknik direktörünün yanında olan ve sonuna kadar tüm kararlarını destekleyen taraftarımız hocamızı sevgi seline boğdu. Büyük tezahüratlar ile tribünlerden çağrılan hocamız Gökhan Töre’ye sarıldıktan sonra tüm futbolcularımızla birlikte gidip taraftara 3’lü çektirdi.

Taraftarların yoğun tezahüratlarıyla birlikte oley sesleri arasında bir, iki, üç diye haykıran tribünler hocamızın yüzünün gülmesini başardılar.

İŞTE ŞENOL GÜNEŞ’İN TARAFTARA 3’LÜ ÇEKTİRDİĞİ VİDEO

BEŞİKTAŞ KENDİNE GELİP GERİYE DÖNDÜ

Beşiktaş son zamanlarda geçirdiği buhranlı ve sıkıntılı sürecin ardından akşam ki maçta taraftarlar ile birlikte şampiyonluk ve kupanın hiç umurlarında olmadığını kanıtlarcasına mutluydular. Herkesin yüzü gülüyor ve mücadeleye devam ediliyordu. Gelecek maçlarda da Beşiktaş hız kesmeden galibiyet almaya ve taraftarını sevindirmeye çalışacağını duyurdu. Taraftar ise son zamanların en çok üzüleni Şenol hocadan başka hiçbir şeye üzülmüyordu. Gerçekten de herkesin yıkmaya çalıştığı Beşiktaş geriye döndü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.