Şenol Güneş Hocamız Geçmiş Olsun Acil Şifalar

Şenol Güneş Hocamız Geçmiş Olsun Acil Şifalar

Şenol Güneş hocamız Fenerbahçe deplasmanında Şükrü Saraçoğlu stadında başına yabancı bir madde isabet etmesi sonucu yaralandı. Kafasına gelen madde ile maç sırasında yedek kulübesinin orada yere düşen hocamıza acil şifalar diliyoruz. Maalesef hiç istenmeyen çok çirkin olaylarla karşılaştık bu maçta. En çok zararı da takıma efendiliği tembihleyen hocamız, teknik direktörümüz Şenol Güneş gördü.

Koridor Girişinde de Yabancı Madde Atıldı

Beşiktaş‘ımızın yüz akı olmakla kalmayan aynı zamanda tüm ülkemizin gurur kaynağı olan ve nadir yetişen efendi ülke evlatlarından olan teknik direktörümüz Şenol Güneş‘e soyunma odalarına girerken de madde fırlatıldı. Kameralara yansıyan görüntülerde başına aldığı darbe sonrası soyunma odasına doğru giriş yapacağı sırada koridorun başında yine bir su şişesi fırlatıldı. Bu tür alçakça hareketleri yapmak bırakın sporu yada futbolu, bir çobana bile yakışmaz. Babası yaşında adama su şişesi fırlatan veya başka maddeler atan kişilerin ahlaki değerli gözden geçirilmeli. Misafir olarak bulunduğumuz sahada Türk insanının adetine, geleneğine yakışmayacak bir sürü hareket gerçekleşti. Ne yaşa hürmet var, nede misafire, nede insana… Ayrıca BJK TV‘nin duyurduğu bir olay daha var. Şenol hocamızı sedye ile ambulansa çıkarırlarken de darp etmeye çalışmışlar. Adamlara dağda ki teröristi sorsan öldürelim onları derler ama kendileri soğukkanlılıkla bir adamı öldürmeye girişebiliyorlar. Ayrıca bu adam sedyede olsa bile…

Tabloda ki Acıyı Büyüten Fenerbahçe Yönetimi

Yukarıda değindiğimiz gibi ülkemiz insanına yakışmayacak çeşitli tutumlar sonrasında bazı eleştiriler yapıldı evet. Ama tabloda ki resme bakıldığında ilerleyen dakikalarda ve saatlerde vahamet daha da büyüdü. Kendi stadyumlarında yaralanan bir teknik direktörü ziyarete gitmeye tenezzül edemeyen bir yönetim ile karşılaştık. Söylermisiniz lütfen, o tribünde ki yabancı maddeleri insanların üzerine kasten fırlatan holiganlardan bunların ne farkı kalıyor? Demek ki olanlara sevinilmiş diye anlıyor insan ister istemez… Bu kadar sağ duyusuz, bu kadar pişkince açıklamalar yapmak bir Türk kulübüne yakışır mı? Bunların hepsi provakasyon, hepsi organize işler diyen kulüp yönetimi kalkıp bir geçmiş olsun ziyaretine gidemeyecek kadar o yabancı madde atanlarla aynı katı kalpliliğe sahip.

Erdinç Gültekin’e de Acil Şifalar Diliyoruz

Takımımızın teknik heyetinde bulunan Erdinç Gültekin kardeşimize de acil şifalar diliyoruz. Burası da yukarıda ki tablonun diğer bir vahim kısmı. Soyunma koridorunda gelen misafir takımı korumakla görevli olan güvenlik görevlileri, korumaya memur oldukları misafirleri dövüyorlar. Bu kadar haysiyetsizce bir saldırıya maruz kalan Erdinç Gültekin‘e de yeniden acil şifalar dileriz.

Erdinç Gültekin'e de Acil Şifalar Diliyoruz
Erdinç Gültekin’e de Acil Şifalar Diliyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.