Şenol Güneş "Kazansaydık Böyle Olmazdı" derken yanılıyor
Şenol Güneş "Kazansaydık Böyle Olmazdı" derken yanılıyor

Şenol Güneş “Kazansaydık Böyle Olmazdı” derken yanılıyor

Şenol Güneş “Kazansaydık Böyle Olmazdı” derken yanılıyor ve takımda ki futbolcuların ortaya koyduğu performans yerine konuyu değiştiriyor.

Beşiktaş Genk maçı sonrası taraftarların protestosunun etkisi hala sürüyor. Maçın ardından değerlendirmede bulunan teknik direktörümüz Şenol Güneş2-0 kazansak böyle olmazdı” açıklaması ile durumun vahametini kapatmaya çalışıyor olmalı. Ki inşallah öyledir. Aksi halde durumu görmüyor olması gibi bir ihtimal bu takımı adam etmez.

Beşiktaş takımında genç futbolcuların sahada ileriye sürülmemesi ve sürekli yedek kulübesinde bekletilmesi Şenol hocadan başkasının işi değil. Kaç kere yenileceksekte genç çocuklarla yenilelim dedik. Bizim sözlerimiz de neticede bir görüşten ibaret. Ancak göz göre göre buz hokeyinden futbolculuğa gelmiş Cyle Larin’i ilk 11’de başlatmak ise tam intihar oluyor.

Cyle Larin'i ilk 11'de başlatmak
Cyle Larin’i ilk 11’de başlatmak

NEDEN KÖTÜNÜN İYİSİ SAHAYA SÜRÜLMÜYOR?

Beşiktaş haber – Evet neden kötünün iyisi sahaya sürülmüyor? Vagner Love, Larin’in iyisi. Mustafa Pektemek ise Love’un iyisi. Adamda en azından bir hırs gözlemleniyor. Sahaya girdi asistini yaptı ve bir şut denemesi yaptı. Ayrıca kulübede eskimeye terkedilen Güven Yalçın’a gelince Larin gibi 10 tanesini cebinden çıkartır.

kulübede eskimeye terkedilen Güven Yalçın
kulübede eskimeye terkedilen Güven Yalçın

Şenol hoca ne yapmaya çalışıyorsa kimse anlayamadı. Neden Fatih Aksoy hiç şans bulamıyor?

Neden Fatih Aksoy hiç şans bulamıyor
Neden Fatih Aksoy hiç şans bulamıyor

Takımın yaş ortalaması 30.91 olarak sahaya çıkıyor. Yaş ortalaması her şey demek değil evet ama gençlerde ki hırs ve heyecan artık paraya ve futbola ve heyecana doymuş futbolculardan daha çok. Bunu her seferinde de görüyoruz. Dorukhan Toköz bu takıma şantajla filan mı verildi de Oğuzhan yada Tolgay veya Necip yerine şans bulamıyor?

Dorukhan Toköz bu takıma şantajla filan mı verildi
Dorukhan Toköz bu takıma şantajla filan mı verildi

Ne diyelim artık sizinde yorumlarınızı ve fikirlerinizi bekliyoruz.

 

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.