Şenol Güneş Negredo & Love Kalsada Direkt Oynatmam Larin Oynayacak

Şenol Güneş Negredo & Love Kalsada Direkt Oynatmam Larin Oynayacak
Şenol Güneş Negredo & Love Kalsada Direkt Oynatmam Larin Oynayacak

Beşiktaş’ın forvet hattına takviye isteyen Şenol Güneş, gelecek sezon planlaması için Fikret Orman’la yapılan görüşmede eğer Negredo ve Love kalırsa ikisini de direkt ilk 11’de sahaya sürmeyeceğini, birinci forvetinin Larin olacağını belirtti.

Şenol Güneş Larin üzerine kurgular yaparken transfer hattında ise yönetimin gerçekleştireceği oyuncu değişiklikleri ile Beşiktaş seneye yeniden şampiyonluğun en güçlü adayı ya olacak yada yine yanlış tercihlerle zirve yarışından kopacak. Gelen haberlere göre futbol sisteminde ufak bir değişikliğe gidecek olan Şenol hoca, forvet hattına 2 futbolcu birden koymayı düşünüyor. Fakat bu son açıklama ile birlikte verim alınamayan Alvaro Negredo ile Vagner Love için gönderilmeleri beklenirken, yönetim tarafından dikkate alınan başka detaylar da olduğu görüldü. Vagner Love para konusunda FİFA’ya şikayetle tehdit ederken, Flamengo’dan resmi bir teklif gelmesi halinde Beşiktaş yönetiminin acele posta ile postalayacağı kesinleşti. Ancak ne yazık ki taraftarların da hiç istemediği Love’a talip çıkmazsa Beşiktaş‘ın ensesinde kene gibi kalacak demektir. Şenol hoca da ilk 11’de ileri sürmezse adam oynamadan paşa paşa parasını yine alacak.

Alvaro Negredo ise Beşiktaş’a karşı yaklaşımlarında gerçekten çok daha yapıcı bir uslüp kullandı ve kendisinde hatayı görerek “bana bir şans daha verilmesini istiyorum” sözleri ile hem teknik heyetin hemde yönetimin ve aynı zamanda taraftarın kendisine yeni bir şans vermesini istedi. Tabi hiç bir cepheden bu talebe olumlu bakılmazken, Negredo’da gönderileceklerin en başında yer alıyor.

Şenol Güneş Larin kozu ile gelecek sene ki Beşiktaş kadrosunu şekillendirecek belli ki. Fakat forvet hattı geçen sene hezimet yaşayan Beşiktaş takımının bu sene yine 2 yerine bir forvetle sahaya çıkacak olması ise gerçekten kuşku uyandırıcı bir durum. Beşiktaş bu sezon kopartırcasıan sağlam bir gol hattı ile sahaya çıkıp tüm rakiplerinin defansının nefesini kesmeli. Ancak tek forvet ile ileri çıkılırsa, Şenol Güneş Larin planı yeterli olacak diyemeyiz ne yazık ki.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.