Şenol Güneş, Oğuzhan ve Tolgay'dan kumpaslara yalanlama
Şenol Güneş, Oğuzhan ve Tolgay'dan kumpaslara yalanlama

Şenol Güneş, Oğuzhan ve Tolgay’dan kumpaslara yalanlama

Şenol Güneş, Oğuzhan ve Tolgay’dan gelen açıklamalar çeşitli medya kuruluşlarında ki döviz kuru / TL anlaşmazlığı yönünde ki kumpas iddiaları yalanladı.

Beşiktaş takımının üç gözde ismine karşı açılan meydan muharebesinde hedefte ki ilk isim Şenol Güneş‘ti. Ardından Göztepe maçında penaltı kaçırmasıyla tam iftira kıvamına gelen Oğuzhan ve aynı maçta gol yememize sebep olan hatayı yapan Tolgay vardı.

Beşiktaş haberi – Bazı haber kuruluşlarının sayfalarında yer alan haberlerde kulüp yönetimi ile bu 3 ismin sözleşmelerini dövizden TL’ye çevirme konusunda ki kur farkında anlaşmazlıkları yazıldı. Ayrıca TFF‘ye verilecek olan borçsuzluk kağıdına imza atmamaları da şişirildi. Son olarakta Tolgay’ın kulübe alacaklarına karşı TFF aracılığı ile ihtar çektiği eğer 1 ayda ödenmezse bedelsiz serbest kalacağı yazıldı.

Şenol Güneş‘in menajeri çıkan haberleri yalanlayarak kesinlikle kulüple aramızda kur farkından dolayı bir ayarlama yapılması yada kurun sabitlenmesi görüşmesi olmadı dedi.

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA ETSİN DİYENLERE DE BİR CEVAP OLDU

Oğuzhan Özyakup kişisel instagram hesabından hakkında çıkan haberleri yalanlayıp bir açıklama yaparak taraftarı bilgilendirdi.

Tolgay Arslan ise söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve ortaya atılanların yalan ve asılsız olduğunu ifade etti.

TOLGAY ARSLAN BEN KÜFÜR DUYMADIM DEDİ

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.