Şenol Güneş Quaresma, Babel ve Vida’nın Yerine Messi ile Suarez’i Alacağız!

Şenol Güneş Quaresma, Babel ve Vida'nın Yerine Messi ile Suarez'i Alacağız!
Şenol Güneş Quaresma, Babel ve Vida'nın Yerine Messi ile Suarez'i Alacağız!

Şenol Güneş Avusturya kampında düzenlediği basın toplantısında transfer haberlerine değinerek gelip gidecek futbolculara dair habercilere espiri yaptı.

Beşiktaş‘ın ikinci etap kamp durağı olan Avusturya kampında ilk antrenman yapıldı ve teknik direktörümüz basın toplantısı düzenledi. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan teknik patronumuz Şenol Güneş, Babel, Quaresma ve Vida ile ilgili haberler duyuyorum Bende gelişmeleri gazetelerden okuyorum. 10, 20, 30, 50, 100 diye atıyoruz tutuyoruz ama paralar gelmiyor.

Şenol Hoca “onların yerlerine oyuncu alternatiflerimiz hazır, Messi ile Suarez’i alacağız” diyip gülümsedi. Ardından şartlar gereği bazı önemli oyuncularımızı göndermek zorunda kalabiliyoruz dedi. Normalde Babel’i, Cenk’i, Tosic’i gönderirmisin? Ama şartlar gereği önemli oyuncularınızı da olsa göndermek durumunda kalabiliyorsunuz dedi.

Şenol Güneş transferin ekonomik, idari ve teknik bir iş olduğunu ifade ettikten sonra hem yeni oyuncular almak istiyoruz hemde elimizden oyuncu çıkarmak istiyoruz. Geçen sene bir şampiyonluk kaybettik. Bu sene bunu yaşamak istemiyoruz dedi.

Domagoj Vida için de eğer geri gelirse sürpriz bir stoper transferi olmayacağını belirten Güneş, her maçı kazanmak için oynayacağız ilk lig maçımız Akhisarspor’la ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.