Şenol Güneş : Beşiktaş Olarak Türkiye’de Yenemeyeceğimiz Takım Yok!

Şenol Güneş : Beşiktaş Olarak Türkiye'de Yenemeyeceğimiz Takım Yok!
Şenol Güneş : Beşiktaş Olarak Türkiye'de Yenemeyeceğimiz Takım Yok!

Beşiktaş takımının tecrübeli teknik direktörü Şenol Güneş, kendisine UEFA Şampiyonlar Ligi, Süper Lig ve Ziraat Kupası hakkında sorulan soruları cevapladı. UEFA Şampiyonlar Ligi maçında karşılaştığımız Bayern Münih takımına karşı ilk yarı iyi bir oyun ortaya koyduk fakat ikinci yarı fiziksel ve moral olarak çöktük. Bu skor elbette istediğimiz bir skor değildi ama her şeye rağmen takımımızı ve ülkemizi iyi bir şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Biz bu skor için herkesten özür diliyoruz. Türk milletinin bu başarısızlığa alışık olmadığının da bilincindeyiz. Biz takım olarak beklentileri büyüttük! Çünkü bir günde buraya gelen bir takım değiliz. Planlı ve programlı olarak çalışıp buralara gelmiş bir takımız. Ayrıca rakibimiz Bayern Münih‘in de nerelerden buralara geldiği biliniyor.

BİZİ YIPRATMAK İSTEYEN KENDİ İNSANIMIZ!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş açıklamalarına devam ederken camia içerisinden gelen parazit seslere de dikkat çekti. Ligde ve Şampiyonlar Ligi’nde takım olarak hep sahada kaldıklarını ifade eden Güneş, saha dışında takımı yıpratmak isteyenlerin ne yazık ki kendi insanımız olduğunu vurguladı. Bu hareketlerin doğru olmadığını ve kesinlikle sağlık sonuçlar doğurmayacağını da ifade etti. Geçmişe değil geleceğe bakacağız, iyi bir dille Süper Lig ve Ziraat Kupası’nda mücadeleye devam edeceğiz, hayallerimizi kaybetmedik dedi.

TÜRKİYE’DE YENEMEYECEĞİMİZ TAKIM YOK!

Bizi eleştirenlerin bir kısmıda dünya kupasını alacak olan arkadaşlardı. Hala alıyolar dünya kupasını. Dünya kupası Türkiye’ye hayırlı olsun! sözleri ile eleştiri dozunu aşanlara gönderme yaptı. Şenol Güneş sözlerine devam ederek Türkiye’de yenemeyeceğimiz takım yok. Ligde ve kupada kendimizi favori olarak görüyoruz. Beşiktaş olarak Pazar akşamı da Fenerbahçe‘ye karşı 3 puan ve moral için sahaya çıkacağız. Biz dünyanın en iyi takımı değiliz ama iyi olmaya çalışıyoruz. Duvara toslamadık ve utanılacak bir şey yapmadık. İşimizi severek yaptık ve kirli iş yapmak isteyenlere de alet olmadık!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.