Şenol Güneş'in başını yakarsa Cyle Larin ısrarı yakar
Şenol Güneş'in başını yakarsa Cyle Larin ısrarı yakar

Şenol Güneş’in başını yakarsa Cyle Larin ısrarı yakar

Şenol Güneş’in başını yakarsa Cyle Larin ısrarı yakar diyoruz çünkü son dönemde ki vuruşlar berbat ötesi bir grafik sergiliyor ve goller auta çıkıyor.

Beşiktaş takımının teknik çalıştırıcısı Şenol Güneş’in en çok eleştiri alan futbolcu seçimlerinden birincisi devşirme futbolcu iken diğeri ise maçın kurtarıcısı olarak Cyle Larin’i oyuna alması. Gerçektende bazen insan akıl tutulması yaşar ya! İşte aynı o şekilde Şenol hocamızda bunu yaşıyor. Maçı kurtaracağım diye gidip maçı rakibin ellerine bırakan adamı sahaya sürüyor.

Beşiktaş taraftarının çok sevdiği ve bağrımıza bastığımız Şenol Güneş, artık bu devşirme futbolcu stratejisinden ve golcü olarak Larin’i görme saplantısından vazgeçmeli. Takımda hazırda bulunan Mustafa Pektemek ve Güven Yalçın varken gidip Larin’e forma vermek hoca farkında olmasada artık “maçı satmak” olarak yorumlanıyor. Larin’den asla futbolcu olmayacağını kendisi defalarca kanıtladı. Son vuruşları kalenin önündeyken auta atabilmek gerçektende özel yetenek ister. Bunu dünyada ancak milyonda bir kişi yapabilir. Çıktığı her maçtada bun yapıyor ama Şenol hoca ısrarla onu kurtarıcı olarak sahaya sürüyor.

Geçen maç girdiği pozisyonları rakibe kaptırıp rakip adına kontra ataklar oluşmasına sebep oldu. Önceki girdiği maçlarda da bunu yaptı. Kale önünde ki topa vurarak büyük farkla dışarı atmayı becermesi ise onun sahada malzeme toplayıcı bile olamayacağını gösteriyor. Şenol Güneş, Larin’i oyuna almaya devam ederse kendi sonunu hazırlar. Herkesin aşikare gördüğü bu beceriksizliklerin takıma pahalıya mal olmasını hoca görmezse iş sıkıntıya biner. Lütfen hocam, kendin için, Beşiktaş için ve hatta futbol adına şu Larin’i 18’e alma artık!

Benzer yazılar

Ricardo Quaresma olmadan Lens daha iyi oynuyor

Ricardo Quaresma olmadan Lens daha iyi oynuyor

Ricardo Quaresma olmadan Lens daha iyi oynuyor şeklinde yorumlar yapan köşe yazarlarının sayısı her gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.