Tolgay Arslan : Bu Galibiyeti Bizi Koruyan Askerlerimize Armağan Ediyoruz

Tolgay Arslan : Bu Galibiyeti Bizi Koruyan Askerlerimize Armağan Ediyoruz
Tolgay Arslan : Bu Galibiyeti Bizi Koruyan Askerlerimize Armağan Ediyoruz

Tolgay Arslan bu akşamın en büyük gurur tablosunu Beşiktaş takımına yaşatan isim oldu. Maç içerisinde ki takıma katkıları gözden kaçmadı. Performansının artmış olduğu ve geçen maçlara göre çok daha iyi bir futbol ortaya koyduğu tartışılmazdı. Maç sonunda yaptığı açıklamalar ile Beşiktaş‘ın askeri olmak istiyorum sözleri ile tüm siyah beyazlı taraftarların gururu ve umudu olduğunu yeniden gösterdi. Bu sözleri ile sosyal medyada Tolgay Arslan trend topic olarak gündeme otururken maç içinde ve maç sonunda yaptığı bir hareket ve bir açıklama ile tüm ülkenin gururu olduğunu gösterdi. ALLAH ASKERİMİZİ KORUSUN

Tolgay Arslan, maçın 68. dakikasında sahaya giren bir seyircinin elinde ki Türk bayrağını yeşil çimlere serip secde etmesi sırasında bir kez daha devleşti. Seyirciye müdahale etmek için yaklaşan görevlilere elini uzatıp engel olmayın işareti yaptı. Ardından Trabzonspor‘lu bir futbolcu da aynı şekilde ellerini kaldırıp müdahale edilmesine engel oldu. Bu kareler tüm ülkenin gururlanmasına sebep olurken sosyal medyada büyük yankı buldu. Çoğu insan yaptıkları paylaşımlarda tüylerinin diken diken olduğunu yada göz yaşlarına hakim olamadıklarını yazıyor. Ayrıca seyirci sahadan ayrılırken bütün tribünlerden gelen “Şehitler ölmez, Vatan bölünmez” tezahuratları da yankı bulan bir diğer konu oldu. Türkiye olarak her ne kadar farklı görüşlerde olsakta böyle güzel tablolar ortaya koyduğumuzda “SENİNLE GURURLANIYORUZ TÜRKİYE’M“.

SAHAYA GİREN SEYİRCİ BAYRAĞA SECDE EDERKEN MÜDAHALEYİ ENGELLEDİ
SAHAYA GİREN SEYİRCİ BAYRAĞA SECDE EDERKEN MÜDAHALEYİ ENGELLEDİ

TOLGAY ARSLAN : ALLAH ASKERİMİZİ KORUSUN!

Tolgay Arslan maç sonu yaptığı maça ilişkin açıklamalar sonunda “Ya futbol dışında da bir şey söylemek istiyorum” diye söze başladı. Tabi ne söyleyecek acaba filan derken Tolgay söze devam etti.  Tolgay “Ülkemiz tabi ki şu an zor zamanlardan geçiyor. Biz futbolcu olarak haftada bir iki maç oynuyoruz. Ülkemize göre fazla para kazanıyoruz, evet rahat bir hayat yaşıyoruz. O yüzden bu galibiyeti bizi koruyan askerlerimize armağan ediyoruz. Allah onları korusun, onlara yardımcı olsun” sözleri ile bir anda boğazlarımızın düğümlenmesine ve gözlerimizin dolmasına sebep oldu. Ne diyelim Tolgay, Allah’ta senin ömür boyunca yüzünü, bahtını ve şansını daima güldürsün.

İŞTE TOLGAY ARSLAN’IN RÖPORTAJI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.