Tolgay Arslan İnstagram paylaşımı ile bende hala iş bitmedi dedi
Tolgay Arslan İnstagram paylaşımı ile bende hala iş bitmedi dedi

Tolgay Arslan İnstagram paylaşımı ile bende hala iş bitmedi dedi

Tolgay Arslan İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile bireysel çalışmasını story’ye ekleyip bende iş bitmedi mesajını verdi.

Beşiktaş takımının son zamanlarda ki olaylı isimlerinden birisi olan Tolgay Arslan İnstagram hesabından bir paylaşım yaparak “Her ne olursa olsun, çalışmalara devam.” notu düştü. Bireysel olarak yaptığı çalışmayı videoya çekip hikayesinde paylaşan Tolgay’ın bu hareketi “bende iş bitmedi” olarak yorumlandı.

Beşiktaş 2018-2019 sezonuna iyi bir başlangıç yapamadı ve hala daha iyi bir performans yakalamış ta sayılmaz. Ama futbolcular arasında da yer kapma yada forma kapma rekabeti de görünmüyor. Birkaç futbolcu hariç herkes almış eline bir davul özel hayatının derdinde. Takıma katkı sağlamak ve hayatını bir futbolcu gibi planlamak isteyenlerin sayısı çok az. Bu durum da takım performansını kötü etkileyip geri itiyor.

Tolgay Arslan İnstagram üzerinden yaptığı bu paylaşımla bireysel kondisyonunu geliştirdiğini de gösteriyor. Aslında kadroda sahaya çıkılan zamanlarda tüm futbolcuların bunu yapması lazım. Bir futbolcunun takımla sadece 1,5 saat antrenmana katılıp sonra özel hayatında dağıtması iş değil. Temennimiz tüm dökülen futbolcuların Tolgay Arslan İnstagram paylaşımında olduğu gibi bireysel gelişmelerine özen gösterip takıma katkı sağlamaları.

Benzer yazılar

Galatasaray Benfica maçı canlı izle - GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS-Benfica

Galatasaray Benfica maçı canlı izle – GS Benfica canlı izle maçını canlı izlemek isteyen takipçilerimizi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.