Trabzon maçı öncesi Orman Şenol Güneş’ten Malmö raporunu isteyecek
Trabzon maçı öncesi Orman Şenol Güneş’ten Malmö raporunu isteyecek

Trabzon maçı öncesi Orman Şenol Güneş’ten Malmö raporunu isteyecek

Trabzon maçı öncesi Orman Şenol Güneş’ten Malmö raporunu ve tercih ettiği kadronun sebebine dair bilgiler isteyecek ve yönetimle paylaşacak.

Beşiktaş yönetimi ile teknik direktör arasında gerçekleşecek kritik zirvede yöneticilerin çoğunun başkana baskı yapmasının payı olduğu söyleniyor. Neden bu kadroyu tercih etti, neden maç öncesi Alvaro Negredo meselesini açtı gibi problemler var.

Şenol Güneş tarafından elimde bunlar var, siz bunları bıraktınız gibi bir savunma olabilir fakat biz Besiktashaberi.com olarak bu konuya çok değindik. Beşiktaş yöneticileri bile teknik kadroda olmadıkları halde neden bu adamları kadroya sokuyor demişse işler artık karışık.

Bizler bu konuya geçen seneden beri değiniyoruz. Malmö maçı öncesi ise Love ve Larin ile Quaresma tercihlerinin çok yanlış olacağı belliydi. Beşiktaş kadrosunda ayrıca fiziksel olarak biten bir futbolcumuz da Oğuzhan. Bu adamları bir başkası olsa kesseler oynatmaz. Şenol hocanın da bazı futbolcular gibi mental yorgunluğu artmış sanıyoruz. Sürekli aynı adamları denemek psikolojik bir çıkmaz değil de nedir? Al abi şu genç çocukları kadroya diye kendisine 50 kere söylendi. En azından teknik bilgileri yüksek olmasa da formanın hakkını verip saldırarak maçı koparırlar.

Fikret Orman ve Şenol Güneş toplantısında ki raporun en önemli gelişmesi ise önümüzde ki iki maç sonunda olacak ve kapsamlı bir değerlendirme yapılacak. Beşiktaş haberi başlıklarımızda sizlerle BJK son durum değerlendirmelerinde birlikte olacağız.

Benzer yazılar

Fikret Orman'dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan primler duyurulunca gözler futbolcularda

Fikret Orman’dan derbiye dair primler duyurulunca gözler futbolculara çevrildi ve maçta ki eforlarıyla hırsları merak …

One comment

  1. Güzel bir maç oldu, iki takımada helal olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.