Turgay Demir Akhisarspor Fenerbahçe Maçı Sonrası Twitter’ı Kırdı Geçirdi

Turgay Demir Akhisarspor Fenerbahçe Maçı Sonrası Twitter'ı Kırdı Geçirdi
Turgay Demir Akhisarspor Fenerbahçe Maçı Sonrası Twitter'ı Kırdı Geçirdi

Turgay Demir Akhisarspor Fenerbahçe Türkiye Kupa maçı sonrası Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı salladı. Futbol maçlarının vazgeçilmez yorumcularından ve köşe yazarlarından olan Turgay Demir, Twitter hesabı üzerinden değindiği Fenerbahçe Akhisarspor maçına dair paylaşımlarıyla müthiş tespitler yaptı.

Turgay Demir en fazla da Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım ve teknik direktörü Aykut Kocaman‘ı işaret eden paylaşımları ile gecenin en çok beğeni alan isimlerinden oldu. İlahi adaletin tecelli ettiği bu akşamda aynı görüşü taşıyan bir futbol yorumcusunun twitleri ise Beşiktaş‘lı taraftarların ilgi odağı oldu.

TURGAY DEMİR AKHİSAR’DA OYNAYAN TRABZON’LULARI AZİZ YILDIRIM’A GÖSTERDİ!

Turgay Demir yaptığı tespitlerle ilk olarak Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım‘ı odağa aldı. Akhisarspor’un 6 futbolcusunun Trabzon‘lu olduğunu ve Aziz Yıldırım’ın bunları delil göstererek maçın iptalini isteyebileceğini belirterek müthiş bir geyiğe imza attı.

Dahası Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman‘da tüm sosyal medyanın hedefi haline geldi. Maçın ve hatta Türkiye Kupası’nın kaybedilmesi ile ilgili olarak en çok konuşulan isimlerden birisi de Aykut Kocaman oldu. Sosyal medya fan sayfaları ile birlikte bu konuşmalara imza atanlardan birisi yine Turgay Demir oldu. Turgay Bey paylaşımları ile bu akşam gerçekten çok fazla insanın zihninde ve kalbinde ki duygulara tercüman olan isimlerden birisi olarak hatırlanacak. Beşiktaş Fenerbahçe karşılaşmasında Şükrü Saraçoğlu stadında yaşanan kötü olaylar sonrası sahayı terk ederek maça devam edemeyen Beşiktaş takımında bütün suçu bulanlar, biz ne yaptıkta bu takım sahayı terk etti sorusunu sormaktan acizken, ilahi adaletin tecelli etmesi ise çok başka bir sevinç veriyor. Bu tecellinin de bazı isimler tarafından sosyal mecralarda bu şekilde dile getirilmesi ise madur olan tarafın takipçilerini hakikaten çok sevindiriyor. Hangi takım olursa olsun, sadece Beşiktaş değil, bu şekilde bir muameleye maruz kalıp ardından hakkında adaletsiz hükümler verilmesi can yakıcı. Tabi bunlar yetmez gibi birde ev sahibi tarafın olay sonrası rencide edici konuşmaları ise olayın tuzu biberi oluyor. Bizler bu akşam ki maç sonrası haksızlığa baş kaldıran Turgay Demir’e de teşekkür ediyoruz.

İŞTE TURGAY DEMİR’İN AKHİSARSPOR FENERBAHÇE MAÇI TWİTLERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DEĞERLENDİRME
Beşiktaş haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.