Turgay Demir antrenmana gittik Şenol hoca bize Quaresma anlatıyor
Turgay Demir antrenmana gittik Şenol hoca bize Quaresma anlatıyor

Turgay Demir antrenmana gittik Şenol hoca bize Quaresma anlatıyor

Turgay Demir antrenmana gittik Şenol hoca bize Quaresma anlatıyor, ya ne anlatıyon hoca sen ya çıkışı yaparak tepkisini dile getirdi.

Beşiktaş taraftarlığı ile bilinen ünlü spor yorumcusu Turgay Demir, geçen hafta Şenol Güneş’in kabul ettiği basın mensuplarından biri. Nevzat Demir Tesisleri içerisinde takımın antrenmanı sırasında Şenol hoca ile bazı sorulara cevap arayanlar oldu. Beşiktaş konusunda  fikirlerinden dolayı en çok eleştiri ve hakaretlere maruz kalan Turgay Demir ise orada yaşadığı bir anektodu aktardı.

Beşiktaş takımının antrenmanı sırasında Şenol hoca ile röportaj yapan muhabir ve köşe yazarları aynı zamanda antrenmanı da izlediler. Quaresma karşıtlığı ile bilinen Turgay Demir ise o sırada hocayla beraberken hoca tuhaf bir söz söylüyor. Demir’in ifadesi ile teknik direktör Güneş : “Bak şimdi Quaresma’ya bak, büyük profesyonel. Antrenman başlayınca herkes onun etrafında toplanacak” dedi diyor.

TURGAY DEMİR’DEN ŞENOL GÜNEŞ’E “YA NE ANLATIYON HOCA”

Turgay Demir Şenol Güneş’in bu sözleri üzerine televizyon programında “Ya ne anlatıyon hoca” diyerek çıkış yapıyor.

Yani hakikaten durum bu ise sözün bittiği yerdeyiz demektir. Beşiktaş artık şartlanmışlıklara teslim edilmiş demektir. Acilen köklü bir değişikliğe gidilerek yeni gelen gençler hariç teknik kadro herkes uzaklaştırılsın ki gerçek futbol mantığı ortaya çıksın.

Benzer yazılar

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı

Beşiktaş, 9 altyapı futbolcusuna profesyonel imza attırdı ve imza töreni videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.